Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Temmuz 2020 – 26 Temmuz 2020)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta, önemli kararlar vermeye ve para içeren davalarda hızlı ve pratik olarak harekete geçmeye hazır olun. Hafta boyunca bir akraba veya arkadaşınızdan yardım veya yardım istemeniz gerekebilir.

Flört etmek veya kısa bir macera günlük hayatınızı daha ilginç hale getirebilir, ancak tüm arkadaşlarınız bunu onayla kabul etmez. Evliyseniz, bu zor zamanda sizin için ek sorunlar yaratmayın.

Bu hafta, bazı önemli planlarınız çocuklarla ilgili olacak. Bu, çocuklarla ilgili çalışmalar için hayırlı bir hafta olacak.

Ruya tabir

Bu hafta zihinlerini değiştirmeyi zor bulan ve diğer insanların tavsiyelerini veya önerilerini kabul etmeyi zor bulan 35 yaş üstü kadınlarla daha zor ilişkileriniz olacak.

Bu yedi gün içindeki sürprizlerden bazıları bir sözleşme veya belge ile ilgili olacaktır.

20 Temmuz – 26 Temmuz Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu 

Yay burcu bu hafta boyunca yaklaşan bir seyahat veya ziyaret için planlarınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Yay erkekleri bu yedi gün boyunca kişisel ve mesleki ilişkilerinin gelişimi konusunda daha iyimser olacaklar. Balık burcu, Kanser veya Akrep burcunda doğan bir kişinin eylemleriniz ve ruh haliniz üzerinde yararlı bir etkisi olabilir.

Yay kadınları yaşadıkları evle, çeşitli iyileştirmeler, tadilatlar, daha fazla ev işi gibi daha fazla etkileşime girecekler. Sizin için, hafta, ikamet değişikliği için bir şans getirecektir (bu tür öncelikleriniz varsa).

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status