Yay Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Temmuz ayında yay burcu, eşit derecede iyi ve o kadar da iyi olmayan bir durum var gibi görünüyor. Nakit akışı rahat olmayabilirken, sevgi gibi kalbin meseleleri dikkatle ele alınmalıdır. Rakiplerden de problemler olabilir. Ancak mesleğinizdeki ilerleme tatmin edici olabilir. Rutin sorumluluklarınızı yerine getirirken bile gösterdiğiniz güçlü bağlılık başkalarını etkileyebilir ve sizinle çalışmaya ilgi gösterebilir. Ayrıca gizli düşmanlarınızı kazanıp onları arkadaşlarınız haline getirebilirsiniz. Bazılarınızın şimdi iş için seyahat etme şansı vardır, bazıları ise lüks eşyalara ilgi gösterebilir. Böylece, bu aynı zamanda hayatın tadını çıkarmak için doğru zaman olabilir. Ancak sağlığınız iniş çıkışlara tanık olabilir.

Aşk İlişkisi: Eşinizle samimi bir ilişki kurabilirsiniz, böylece diğer aile üyeleriyle de bağınız olur. Eşinizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Genel olarak, eylemleriniz doğrultusunda şimdi yararlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Finans: Ekonomik durumunuz şimdi sıradan olabilir. Bu nedenle, finansla ilgili herhangi bir göreve başlamadan önce en az iki kez düşünmek daha iyidir. Bununla birlikte, hükümet veya hükümetle ilgili faaliyetlerden daha fazla gelir bekleyebilirsiniz.

Ruya tabir

Kariyer: Çalışanlar kariyerde ilerlemeyi ümit edebilirler. Faaliyet alanınız ne olursa olsun, bu ay içinde bir miktar fayda ya da diğeri bekleyebilirsiniz. Yüksek makamlar da sizinle doğrudan temasa geçebilir. Ancak herhangi bir görevi tamamladıktan sonra, tekrar göndermeyi deneyin ve göndermeden önce iyice kontrol edin. Bu, işinizin kalitesini artırmanıza yardımcı olabilir.

İş dünyası: İş adamlarının dikkatli olmaları gerekir. Yeni ortaklık anlaşmalarından kaçınmanız önerilir. Bazı insanlar sizi şu anda bilginiz olmasa bile böyle bir olasılığa doğru itmeye çalışabilirler. Bu nedenle, tüm bunları düşünmek, iyi düşünmek ve sonra sadece herhangi bir iş kararı almak daha iyidir.

Profesyoneller: Yay profesyonelleri bu ay kendi yararlarına çalışarak bulmalılar. Sürekli çabalarınız size istenen sonuçları verebilir. Bazı görevler hala beklemede olabilir, ancak bunlar hakkında endişelenmeniz gereken hiçbir şey olmayabilir.

Sağlık: Bu ay sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Bazı rahatsızlıklardan veya diğerlerinden de muzdarip olabilirsiniz. Ancak bunlar yakında iyileşebilir ve daha sonra fitness seviyelerinizde bir iyileşme olabilir. Böylece gerilimsiz ve huzurlu bir hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Daha fazla doğa gıda tüketmeye çalışın ve bu sizi daha sağlıklı tutmaya yardımcı olabilir.

Öğrenci: Öğrenciler ideal olarak arkadaşlarla ve başkalarıyla dışarı çıkmayı en aza indirmelidir. Bunun yerine, çalışmalara daha fazla zaman ayırmalısınız. Bu, daha fazla ilgi çekmenize ve derslerinize daha iyi konsantre olmanıza yardımcı olabilir. Bazılarınız şimdi müfredat dışı veya kültürel etkinliklere bile katılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status