Hakkımızda

2017 yılının 9 Ağustos tarihinde sizlerle buluşan FalSozlugu.com sitemiz içerisinde A’dan Z’ye kahve falı sembolleri ve anlamları, astroloji, burçlar, saatlerin anlamları ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz daha pek çok konu bulunmaktadır. Kahve falı meraklıları için her gün güncel yorumların paylaşıldığı sitemizde yer alan içeriklerin hepsi özgündür ve uzman yazar ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Sitemizin amacı, kahve falı bakmak isteyen ziyaretçilerimize ücretsiz bilgi sağlamaktır. Kısa sürede Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı kahve falı sitesi olmak öncelikle hedefimizdir. Eğlence ve hobi amaçlı projelendirilen sitemizde yer alan içeriklerimiz gelecek hakkında kesin bilgi vermez, sadece sezgisel olarak yazılar hazırlanmaktadır.

Bizimle sosyal medya hesaplarımızdan iletişim kurabilir, takip edebilir ve önerilerde bulunabilirsiniz. Sitemizde yer almaya kahve falı sembolleri ve diğer talepleriniz için de yorum bırakmanız yeterlidir. Sitemizde bulunmayan sembollerin anlamları en kısa sürede sizlerle paylaşılacaktır.

İletişim sayfamızda yer alan mail adresi ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz, fala inanmayın, falsız da kalmayın!

DMCA.com Protection Status