Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta sağlık sorunları ya da kontrolünüzde durumların ortaya çıkması nedeniyle sizin için daha zor olacaktır. Bu hafta geçecek olan denemelerin nedenleri ve amaçları olacak. Duyguların sağduyunun üzerine çıkmasına izin vermeyin. Çünkü bu hafta yok edecekleriniz asla tamir edilemez. Hafta içi profesyonel veya iş görevlerinizi ve planlarınızı yerine getirmede başarılı olacaktır. Yeni bir işe ya da yeni bir projeye ilişkin iyi bir gelişme ve güçlü taahhütler olacaktır.

Yay burcu bu hafta kaçırılmaması gereken profesyonel düzeyde yeni bir şey için bir fırsat olacak. Çatışmalar ortaya çıkarsa, onları çözün veya bir ateşkes isteyin. Bugün uzlaşma, gelecekteki başarınızın temeli olacak. Hafta boyunca, size yardımcı olacak ya da size değerli tavsiyelerde bulunacak.

Yengeç, Akrep ya da Balık burcunun işareti altında doğmuş insanlarla iyi ilişkiler kuracaksınız. Bu hafta kendiniz için kişisel alımlar yapabilir veya önemli ve gelecek vadeden bir yatırımda para yatırabilirsiniz. Sizi şaşırtmayacak parayı almak mümkün.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Parasal kazançlar için iyi bir fırsata rastlamak olasıdır. Beklediğin bu muydu? Cevap vermekte hızlı ol, ya da geçebilir! Ama, bir sebepten ötürü, ilk seferde gerçekten olmazsa şansınız varsa, yıldızlar yolunuza gönderebilir. Sadece bir kez daha şans verin.

Evinizde Venüs retrosu ile harcama veya savurgan arayışları için çekilebilir. Bazılarınız da beklenmedik masraflarla karşı karşıya kalabilir. Masraflarınızı tüm gücünüzle izleyin ve ahlaksızlıklardan ve aşırı tahammüllerden kurtulun. Her şey ilişki alanınızda iyi olmayabilir. Bu sizi de üzebilir. Sağlık açısından ciddi bir tehdit öngörülmemektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status