Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta yaratıcı enerjiye sahip olacaksınız. Haftaya güçlü ve kendinden emin bir şekilde başlıyor olacaksınız. Merkür’ün aşk alanınızda Perşembe günü (22 Mart 2018) başlayan gerilemesi sizin için gerekli bir çıkış olabilir ve bu gerileme Nisan ortasına kadar sürecek. Merkür retrosu ile birlikte iş hayatı ile aile hayatını dengelemeniz gerekebilir. Özellikle sevdiğiniz insandan daha fazla sevgi beklentiniz olabilir ve duygularınız artabilir. Duygusal günler geçirebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde, genel olarak sevgiyle, sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bekar olanlar da karşı cins tarafından ilgi bekleyebilirler veya biri ile flört etmeye açık olabilirsiniz. Bu hafta gündeminizde aşk olacak.

Yaratıcı projeler ve girişimler, ortaya çıkan sorunların üstesinden gelmeniz için iyi bir çıkış noktası olabilir. Bu yüzden bunları iyi kullanın. Güneş, Salı günü (20 Mart 2018) aşk alanına giriyor. Bu sebeple hayatınızdaki aşka fazladan odaklanmayı ve yaratıcı enerjiyi arttırır. Hafta ortası, daha detaylı ve iş odaklı olabilir ve daha sonra haftada sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, görünümünüz ciddi olabilir ve aşk hayatında daha tutkulu hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla romantik bir hafta sonu da geçirmek isteyebilirsiniz.

19 Mart – 25 Mart Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta zorlu bir denemeden önce, farklı denemeler yaparak riskleri ölçebilirsiniz. Daha garantici olacaksınız. Bazı insanlar ile ortaya çıkacak sorunlar şimdi bu yedi gün içinde çözülemeyecek. Bir uzlaşmaya varmaya çalışın, durumu hafifletin ve daha bilgelikle bu durumdan bir çıkış yolu bulun. Sevdiklerinizin kalbini kırdıysanız beklemeden gönüllerini almanız faydalı olabilir.

Bu hafta para, ödemeler, borçlar, krediler ve daha fazlası hakkında endişeler olacak. Borçlarınızı zamanında ödemek zor olabilir ya da beklenen para zamanında elinize geçmeyebilir. Kendi veya yakın bir kişinin sağlığıyla ilgili masraflar da mümkündür.

Bu haftaki sürprizler yeni ve eski tanıdıklarınız ve arkadaşlıklarınızdan gelecek. Beklenmeyen randevular veya telefon çağrılarınız olabilir, beklenmedik mesajlar ve daha fazlası olabilir. Belkis izden hoşlanan birinden haber gelebilir.

Hafta boyunca, evinizde daha fazla iş ile uğraşabilirsiniz. Çeşitli sözler, taahhütler ve küçük onarımlar, tamir işleri ya da iyileştirmeler olacak. Evden çalışanlarınız tarafından iyi bir gelişme beklenebilir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta ailenizde akrabalar arasında önemli olayları görüşmek için bir fırsat olacak. Birçoğu nişan veya düğün ile ilgili etkinliklere katılacak. Belki bir sevdiğiniz evlilik yolunda il adım atabilir ve ailede düğün telaşı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status