Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta bir süredir ertelediğiniz ev işleriniz ile ilgilenebilir ve eviniz için masraf yapabilirsiniz. Bu hafta evinizle ilgili beklentilerinizi ve planlarınızı yerine getirmek için gerekli enerjin olacak. Neyin peşinde iseniz, hafta içinde yapabileceksiniz. Bu hafta, bazıları evinizin dışındaki insanlarla bağlantıları olacak daha fazla harcama yapacaksınız. Bu hafta boyunca, özellikle parayla ilgiliyse yabancılarla olan temaslarınız konusunda dikkatli olun. Hafta içi, evinize, kişisel aracınıza veya sahip olduğunuz diğer mülklere ilişkin evrakları veya diğer taahhütleri düzenlemek için uygun olacaktır. Birçoğu özel bir hazırlık, hediye veya zarif kıyafet gerektiren bir toplantıya katılacak.

Yay burcu bu hafta aile içerisinden biri sizden yardım bekleyebilir. Ya da ona dert ortağı olabilirsiniz. Genç bir adamın hayatındaki başarısızlık ya da kişisel drama, konuşmanın ve gerekli yardımı aramanın bir nedeni olacak. Ancak sonuçlar bu yedi gün boyunca çok olumlu olmayacak.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya sevgi ve para, uyum ve mutluluk getirir. Önceki iyi işlerinizden ve çalışkanlığınızdan tahakkuk eden iyi karmanın avantajlarından faydalanmanın zamanı geldi. Güzel şeyler seni kendine çekiyor. Artan fiziksel ve iç güzelliği, sosyal ortamlarda daha popüler olmanızı sağlar. Bu yüzden ilişki için harika bir zaman. Ve şimdi yeni romantizmin mükemmel bir eşleşme olacağı daha olası.

Perşembe-Pazar günleri, kişisel, maddi ya da manevi gelişim için herhangi bir fırsattan yararlanabilmek için iyi karar vermenize güvenebilirsiniz. Bu, mevcut ilişkilerle çıkmak ve geliştirmek için özellikle iyi bir zamandır. Bekar olan kişiler karşı cinsi etkileyebilir. Başka insanlara son derece çekici gelebilirsiniz. Sizden hoşlanan kişiler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status