Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Temmuz 2020 – 12 Temmuz 2020)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta, size evinizle veya akraba çevrenizden biriyle ilgili olacak az çok sorumlu taahhütler getirir. Hafta içi, evinizde bile olması mümkün olan bir kadınla ilgili önemli bir olay veya toplantı getiriyor.

İşyerinde veya ailenizde çeşitli durumların gelişmesi nedeniyle hafta boyunca çatışmalar kolayca ortaya çıkacaktır. Bunlar ilişkinizi bozabilecek, ancak sırların açığa çıkmasına, biraz entrika ya da yalan içermesine ya da bir şekilde manipüle edilmesine neden olabilecek çatışmalar değildir.

6 Temmuz – 12 Temmuz Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta boyunca mali işleriniz, özellikle de dünya veya hava burcu işaretleri altında doğan insanlarla ilgiliyse, iyi gelişecektir. Aşk hayatınızda, ilişkinizin gelişimi hakkında, sizin için çok yararlı olmayacak endişeler veya korkular olabilir. Bir şey sizi rahatsız ediyorsa, yapabileceğiniz en iyi şey oturmak ve partnerinizle açıkça konuşmaktır.

Ruya tabir

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Bu burç altında doğan kadınlar, daha çok ödev yapacak, bunun için çoğu sadece onlara güvenecek. Hafta sonu, 35 yaşın üzerindeki erkeklere kişisel yaşamlarını ilgilendirecek beklenmedik hoş bir sürpriz veriyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status