Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta bir kadınla olan sorunları çözmeniz ya da onunla ilişkinizi uyumlaştırmanız zor olacaktır. Bunun nedeni sizin ailenizden olması veya sizden büyük olması olabilir. Bu yedi gün boyunca, bir nedenle sizi üzecek veya üzecek bir çocuk veya genç bir kişiyle toplantılar veya sanal bağlantılar kuracaksınız. Hafta boyunca, evinizde yaşamayan ve muhtemelen akrabanız olmayan bir erkekten destek veya önemli yardım alacaksınız. Çalışma ekibinin bir parçası olabilir, herkese açık bir figür, bir arkadaş veya bir komşu olabilir. Genel olarak, haftanın sizi memnun edecek bazı şeyleri ve fırsatları olacağı için sizi memnun edecek bir şeyler olacaktır.

Koç burcu bu hafta Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlarla olan ilişkinizi yakından takip edin. Şansınızı bir oyunda deneyebilirsiniz, fakat aşırıya kaçmayın. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan bir adamla ilişkiniz bir tür teste tabi tutulacak.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, güçlü bir amaç ve inisiyatif duygusu olan bir şeyde başarılı olmak için kendinizi yönlendirmiş hissedeceksiniz. Hemen hemen her şeyi üstlenecek cesaret ve mücadele ruhu ile kısa sürede çok fazla iş yapabilirsiniz. Arzularını gerçekleştirmede ve başkalarının desteğini kazanmada istediğin kadar doğrudan ve dürüst olabilirsin. Sosyalleşmek ve aşk hayatınız ekstra karizmadan ve entelektüel çekiciliğinden faydalanacaktır.

Cumadan pazara, enerji, inisiyatif ve cesaret gerektiren bir şeye başlamak için iyi bir zamandır. Bir şeye nasıl ve ne zaman başlayacağınız konusunda içgüdünüz olduğu gibi fiziksel güç de artar. Büyük başarı elde etmek için kendine güveniyorsun. Kariyerden ilişkilere kadar hayatın herhangi bir alanında olabilir, ancak özellikle fiziksel nitelikteki herhangi bir şey olabilir. Direktlik ve cesaret, aşk hayatınızda veya işte olsun, size iyilik eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status