Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Koç burcu haftalık yorumunda 13 Kasım tarihi haftanın başlamasıyla birlikte yapılması gereken işlerinize odaklanabilirsiniz. Koç burçları bu hafta sahip olduğu üretken enerjiden en iyi şekilde faydalanmak isteyecek ve yapabildiğiniz kadar çok iş yapmaya çalışmalısınız. Hafta ortası, ilişkilerinize odaklanmanız daha önemli olacak. Özel hayatınızdaki sorunların çözüme kavuşması için hafta ortasında gerekli enerjiye sahip olacaksınız. Önem verdiğiniz diğer kişilerle birlikte olduğunuzda en iyi şekilde duygusal hissedebilirsiniz. Mars, Cuma günü Merkür’e olumlu bir şekilde isabet ediyor ve daha ilgi çekici ve açık olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde koç burçları daha fazla paylaşımcı olabilirler ve sevdiklerinizle duygusal bağlar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Cumartesi günü, Akrep’de yeni bir ay ortaya çıkar ve daha iyi olabilmek için bir dönüşüm başlatabilir. Araştırma yapabilir, ciddi bir meseleye odaklanabilir veya karşılıklı yarar sağlayan bir fırsat ya da girişim izleyebilirsiniz. Pazar günü Pluto’ya şiddetle çarpıyor ve bir şeylerin gücü ve kontrolü için mücadele edebilirsiniz. Ancak haftanız pozitif ve iyimser olmaya çalışırken sona eriyor.

13 – 19 Kasım Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

8.güneş evinizde Venüs ve Jüpiter ile iyi bir başlangıç yapmak, fırsatlar yaratmak ve para ile şans üzerine yoğunlaşacak. İş ayrıntılarıyla ilgili çok sade seçici olmamaya çalışın. 13-15 Kasım tarihleri arasında karışıklık ve paranoya konularını aşabilirsiniz. Aldığınız bilgilere anladığınızdan emin olun. Koç burçları 15-19 Kasım arası, kendinden emin bir şekilde konuşabilir, iletişim kurabilir. Hukuki meseleleri ve diğer düzenlemeleri yapın. Ayrıca, 16-18 Kasım arası, romantizm hakkında hayal kurmaya eğilimli olursunuz. Aynı zamanda, para konusunda tasarruf etmelisiniz.

18.yeni ay ile güneş eviniz olan Akrep’de olacak. Maliyetlerinizin vurgulanması, ortak kaynakları, yükümlülükleri ve diğer gelir akışlarını, borçlu olduğunuz ve size borcu bulunan kişileri simgeler. Ekonomik konularda yeni bir plan yapmanız gerekebilir. Para anlaşmaları, borçlar, kredilere dikkatli olmalısınız. Kredi kartlarını kontrol ederek dikkatli kullanın. Finansmana nasıl yaklaşacağınız konusunda yeni adımlar atın. Mümkün olduğunca kontrollü harcama yapın. Ortak mülkiyet ve mülkler üzerinde daha fazla mülk sahibi olma şansınız var. Bu Yeni Ay ayrıca yakın ya da samimi ilişkilerde tutkulu duygular uyandırır ve psişik deneyimleri geliştirebilir.

18 Kasım ile 21 Kasım tarihleri arasında koç burcunda gezegensel hükümdarı Mars, Pluto ile çatışmaya giriyor. Koşullar, güçlü çatışmaları, güçlükleri, kendi yolunuzu istemek ve otorite türleriyle engelleri aşmak gibi konular gündeme gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status