Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta, aile bütçenizden daha fazla para harcamanız gerekecek. Ancak iyi bir şey için bir tür yatırım olacak: maddi veya maddi olabilir. Bir çocuk veya genç ile ilgili çeşitli haberler telefon görüşmeleri veya randevuları ile meşgul olacaksınız. Muhtemelen bu, bir süre önce başlamış bir şeyin başarısı veya olumlu bir sonucu olacaktır. İşyerinizde, bir kız ya da genç bir kadınla ilgili gergin bir etkinlik ya da deneyim beklenir. Takımınızdaki gerilim istenmeyen bir durum olur. Diplomatik kişilerarası sorunları meslektaşlarınız veya müşterilerinizle çözmek için bu haftayı deneyin.

Koç burcu bu hafta ne yazık ki, bir erkeğe (akraba, arkadaş ya da başka biriyle) ilgili geçmiş olaylar sizi duygusal olarak yeniden doldurur. Bazı durumlarda, daha önceden vaatte bulunan yakın bir insanla ilgili hayalleriniz veya başka deneyimleriniz olacaktır. Hafta boyunca evinizi yenilemek ya da çeşitli iyileştirmeler yapmak isteyeceksiniz, ancak muhtemelen bir tür engel ve zorluklarla karşılaşacaksınız. Eğer hala ekipman satın almayı, ekipman veya mobilyaları ve benzeri ürünleri değiştirmeyi arzu ediyorsanız, çoğu zaman çevrenizdekiler rahatsızlık duyacaktır.

Bu hafta, rahatlamak, seyahat etmek veya ilgi çekici yerleri ve daha fazlasını ziyaret etmek için beklenmedik bir kararınız olacak. Koç kadınlarının ilginç kişisel ve romantik deneyimleri olacak. Koç erkekleri daha fazla sorumluluk gerektiren profesyonel görevlerine daha fazla konsantre olacaklar.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesi günü Koç’taki Dolunay, ilişki hedeflerinizin bu ay sıfırlanmasını temsil eder. Ruhunuzdaki çocukluk anılarınızla ilgili derin bir yara, duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olabilir. Fakat bu dolunay ayrıca, engellerinizin ve yalnızlık, samimiyet, değişim ya da başarı korkularınızın üstesinden gelmek için cesaret ve fırsatlar sunar.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Ekim 2018

Çarşambadan Pazar gününe kadar özgüven ve coşku artışı, bunu yeni projelere başlamak için ideal bir zaman yapar. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve zor görevler üstlenmek için inisiyatifinizi kullanmalısınız. Bu, birisini etkilemek için iyi bir zaman, özellikle de işinde üstünlük veya özel hayatınızda özel biri.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status