Koç Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Temmuz ayında koç burcu Koç burcunda doğan insanların bu ay yaptıkları her şeyde dikkatli olmaları gerekebilir. Çünkü, cesaret ve özgüven eksikliği yaşıyor olabilirsiniz ve bazen de kafanız karışabilir. Kardeşlerle uğraşırken de dikkatli olmanız önerilir. Ama yine de, cömert bir para akışı olabilir. Aile hayatı da hoş olabilir ve eşler arasındaki uyum da olacaktır. Özellikle kadınlardan birçok kazanç ve mutluluk bekleyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için de çok çaba gösterebilir ve isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Mesleğinizin de size çok karlı olduğunu kanıtlaması muhtemeldir. Aynı zamanda, hükümetle ilgili görevler veya ilişkiler sizin yararınıza olabilir. Genel olarak, geçim kaynakları sorunsuz bir şekilde devam etmelidir. Ayrıca maneviyata daha fazla ilgi gösterebilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Artık sevgi dolu bir aşk ilişkisinin tadını çıkarabilirsiniz. Karı koca, aralarında sevgi dolu ve samimi bir bağın yanı sıra iyi bir anlayışa sahip olabilir. Ancak, uygun olanlar veya evlenme çağındaki olanlar evlilikleri ile ilgili konularda dikkatli olmak zorunda kalabilirler.

Finans: Ekonomik cephede belirgin ilerleme görülmektedir. Hayat ortağınız aracılığıyla da gelir elde edebilirsiniz. Araçlar, parfümler ve kozmetik ürünleri ticareti yapanlar önemli kazançlar elde edebilirler. Bu ay tüm parasal ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak konumda olmalısınız.

Kariyer: İş cephesinde inişler ve çıkışlar olabilir. Üstlerle uğraşırken son derece temkinli olmaya çalışın. Ayrıca, görevlerinizi doğru bir şekilde yerine getirmek ve zamanında tamamlamak için hiçbir çaba sarf etmeyin. Bazılarınızın iş için kısa yolculuklara gitmesi gerekebilir.

İş dünyası: Ticaret ya da iş dünyasıyla uğraşanların dosyalarında bazı küçük sorunlarla karşılaşmaları gerekebilir. Ancak, iyi sonuçlar elde etmeyi umut edebilirsiniz. Lütfen cumartesi günleri yaşlılara yemek bağışlayın, bu sizin için oldukça faydalı olabilir. Bu ay, daha fazla kar elde etmeniz ve finansal durumunuzu iyileştirmeniz için elverişli görünüyor.

Profesyoneller: Bu Koç profesyonelleri için umut verici bir zaman gibi görünüyor. İş verimliliğiniz, tüm işlerinizi aplomb ile gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, azim ve eldeki görevlere olan bağlılığınız sizi övebilir. Bütün bunlar sizin için hoş bir çalışma ortamı sağlayabilir.

Sağlık: Şimdi sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Sinirle ilgili bazı problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, ancak endişelenmeyin, çünkü bunlar uzun sürmeyebilir. Bazılarınız bu ay bazı hastalıklarınızdan kurtulmayı umabilir. Yeşil sebze ve meyveleri tüketmeye çalışın ve bu kondisyonunuzu iyileştirmeye yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status