İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Temmuz 2020 – 12 Temmuz 2020)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, önemli planlarınızın gelişimi hakkında endişeleneceğiniz bir hafta önünüz var, çünkü bunların hepsi belirli koşullara veya üzerinde kontrolünüz olmayan kişilere bağlı olacaktır.

Hafta boyunca, önemli günlük görevleri yerine getirmek için Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan bir kişinin yardımına güvenebilirsiniz.

Hafta içi, büyük olasılıkla ailenizden bir çocuk veya gençle kişisel harcamalarla ilgili olabilecek, ancak eğitim, kariyer veya kendi işine yapılan bir yatırımla ilgili olabilecek finansal bir ilişki getiriyor. Bazılarınız nafaka, burs, sosyal yardım ve diğerleri gibi bir çocuk için alacağınız paradan memnun kalacaksınız.

6 Temmuz – 12 Temmuz Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta boyunca iş veya belirli bir amaç için seyahat etmek konusunda endişeleneceksiniz, ancak genel olarak gelişimi sizin için iyi olacak.

Hastane tedavisine veya diğer özel terapilere ihtiyaç duyan sevilen birinin sağlığıyla ilgili olası haberler gelebilir. Hafta sonu, geçmişten gelen aşk hikayenizle ilgili ilginç haberler getiriyor.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Sizden biraz uzakta yaşayan ve gelişimi önümüzdeki birkaç hafta içinde dikkatinizi çekecek yeni bir kişiyle tanışmak mümkündür. Yeni bir sosyal çevreye de girmek söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status