İkizler Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık ikizler burcu yorumunda Merkür Akrep burcunun gizemli işaretine geçecek ve bu 6.evinizde meydana gelecek. Bu evdeki etkisi iş arkadaşlarınız, sağlığınız, borçlarınız, sorumluluklarınız ve evcil hayvanlarınız ile ilgili konuları tetikleyecektir. Merkür burçlarda iletişim, teknoloji ve mantıksal analizi temsil eder. Dolayısıyla, iş, meslektaşlarınız ve yükümlülükleriniz konusunda daha fazla iletişim kuracaksınız. İş hayatı ile ilgili bazı insanlarla buluşabilir, toplantılar yapabilir, ikili görüşmelerle kararlar alabilirsiniz.

İkizler burçları bu hafta teknoloji ve elektronikle ilgili bazı uğraşlarda bulunacaklar. Mantıklı ve teknolojik becerilerinizle ilgili kısa projelerle çalışmaya hazır olun. Özellikle internet alanında yeni projeler ya da çalışmalar olabilir. Takım tartışmaları çok karmaşık olabilir. Özellikle iş ile ilgili yeni kararlar alma süreci bu hafta sizin için sancılı olacak. Ancak 19 Ekim yeni ay ile birlikte bu kararları hayata geçirmek daha kolay olacak. Haftanın ilk günleri birileri ile görüşmeniz yeni fikir kapıları açacaktır. Fırsatların çıkması için bu konuşmalar önemli rol oynayabilir. Hayatta yeni bir rol ve yeni iş göz önünde bulundurulacaktır. Fikirlerinizi çok otantik, ilgi çekici bir şekilde sunmalısınız. Aksi takdirde takım arkadaşlarınız bunu anlayamaz. Yeni fikirlerinizin kabul görmesi için ikna edici olmanız gerekecek.

16 – 22 Ekim Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Finansal yükümlülükleriniz de bu hafta vurgulanmaktadır. İkizler burcu Ekim ayının 16’sından sonra ödemeler ile uğraşacak. Lütfen masraflarınızı kontrol edin ve tutumlu olun. Aşırı ya da gereksiz harcama yapmak yerine ihtiyaç doğrultusunda harcayın. Bir borç yönetimi planı gibi yeni bir mali plan yapmaya çalışmalısınız. Mali yüklerinizle ilgili bu hafta çok şey öğreneceksiniz.

Merkür, ikizler burcunda duygusal mücadelelerin ve kayıpların 12.evine bakacaktır. Duygusal kaygılarınız olacak. Bu endişeler üzerinde durulmalıdır. Lütfen daha sonra çözmek yerine bu hafta ikili ilişkilerdeki problemleri çözün. Zihinsel ve fiziksel sağlığınızı düşünmek için iyi bir zaman olacak. Yeni bir sağlık planı olabilir veya ilaç almak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru huzur arayışında olacaksınız. 21 Ekim’de yeni bir aşk ya da dostluk gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatınızda heyecan verici bir savaş hissedebilirsiniz. İkizler burcu partnerleri ile tatlı atışmalarda bulunabilir. Birbirinizi kıskandırmak isteyebilirsiniz. Bir taraftan, son zamanlarda yeni biriyle tanıştıysanız aranızda bir şeyler olabilir veya önümüzdeki birkaç hafta içinde biriyle tanışmanızın olasılığı yüksektir. 19 Ekim sonrasında ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sürpriz aşklar gündemde diyebiliriz.

Bekar İkizler bu hafta uzun soluklu bir aşkın temellerini atabilirler. Aslında bu kişi zihninizi ve kalbinizi bir kerede yakalayabilir. Karşılıklı olarak zengin, çeşitli sosyal hayatlarınız var ve çeşitli arkadaşlarınızla birçok tecrübeleriniz var. Yeni sevgiliniz onlardan zevk almaya devam etmenin senin için ne kadar önemli olduğunu tam olarak anlamıyor olabilir. Dostlarını yeni sevgilin kabullenmeyebilir ve onlarla ilişkini kıskanabilir. Hafta sonu dostlar ve partner arasında kalınabilir.

İkizler Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta ikizler burcu hukuksal konularda güzel gelişmeler duyabilirler. Ancak iş hayatında kariyeriniz için yeni bir şeyler arayışında olabilirsiniz. Aklınızdaki fikir ve projeleri bir an önce hayata geçirmek istiyorsunuz. Fakat bunun için başkalarının desteğine ihtiyacınız var. İkizler burcu 20 Ekim sonrasında ikna edici olabilirler ve yeni projelerin temellerini atabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status