İkizler Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Temmuz ayında ikizler burcu, bir aylık komplikasyonlar olabilir. Para meseleleri başkalarıyla sıkıntılı duygulara yol açabilir. Genel olarak kafanız karışabilir ve düşüncelerinizde veya eylemlerinizde fazla netlik olmayabilir. Tüm bunlar işteki veya meslekteki performansınızı engelleyebilir. Ayrıca zayıflığınız da olabilir. Bu nedenle, hem fiziksel hem de zihinsel durumunuz özel dikkat gerektirebilir. Giderler de artabilir ve bunlar esas olarak çocuklardan kaynaklanabilir. Dolayısıyla, harcamaları kontrol altında tutmak için harcamaları kısıtlamanız gerekebilir. Düşmanlardan sıkıntılar da gelebilir. Ama yine de, tüm bu sorunları halledebilmeli ve üstesinden gelebilmelisin. Ayrıca, çabalarınızla astlarınızın yanlış anlaşılmalarını giderebilecek bir konumda olabilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Aşk ilişkileri her zamanki gibi devam eder. Ancak evli, eşleriyle samimi bir ilişkiden hoşlanmayabilir. Ve bu, çok mutlu olmayan aile yaşamına neden olabilir. Ancak sosyal çevrelerde yeni dostluklar geliştirebilir ve eskilerini güçlendirebilirsiniz. Bazılarınız kısa süren dış gezilere de devam edebilirsiniz.

Finans: Ekonomik senaryo genel olarak donuk görünüyor. Ancak, en azından bazı mücadelelerden sonra, tüm parasal gereksinimlerinizi yerine getirebilmeniz gerekir. Ancak, para ile ilgili herhangi bir karar vermeden önce iyi düşünmeniz tavsiye edilir. Ancak bu zorlu dönemlerde bile, birkaçınız arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Kariyer: İş cephesinde ılımlı bir ilerleme olabilir. Ancak, ofiste yeni teknik beceriler ve sağlam bir deneyim kazanabilirsiniz. İş arkadaşlarından işbirliği de gelebilir.

İş dünyası: İş adamlarından ticari işlemlerini bir süre ertelemek gerekebilir. Ticaret anlaşmaları da size beklenen sonuçları vermeyebilir. Ancak, bireysel sorumluluklarınızı yerine getirerek ve sürekli çaba göstererek çabalarınızda başarılı olabilirsiniz.

Profesyoneller: Bu, İkizler profesyonelleri için biraz verimli bir ay olabilir. Ama işte beklenmedik gecikmeler yaşıyor olabilirsiniz. Ancak, çabalarınızı kararlılıkla sürdürürseniz, sonunda başarılı olabilir ve istenen sonuçları elde edebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız yakın ilgi gerektirebilir. Bazılarınız romatizma gibi hastalıklardan bile muzdarip olabilir. Bu nedenle, tüm önlemleri almak mantıklıdır, böylece kendinizi olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. Yeterli dinlenme ve sağlam uyku sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Öğrenci: Bu, eğitim arayışlarınız için doğru zaman olabilir. Açık fikirli ve geniş bakış açınız eşsiz yeteneklerinizi ve itibarınızı geliştirmenize yardımcı olabilir. Ebeveynleriniz de performansınızdan memnun olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status