İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta para ve profesyonel yaşantıda sizi hem profesyonel hem de mali yıldaki bir değişim noktasına getiren güç ve dayanışma söz konusu olacak. Artık bu değişime yönelik bu hafta ciddi bir fırsat karşınıza çıkabilir. Bu hafta boyunca Güneş ile başlıyorsunuz, gelir sektörünüzden Neptün ile hizalıyorsunuz, kariyer sektörünüzdeki retro harekete katkıda bulunuyorsunuz. Jüpiter’in iş dünyasında Çarşamba günü direk dönüşü ve gelir sektörünüzde bir güneş tutulması ile geri kalan her şeyin ileriye doğru sağlam zeminler üzerine kurulacağını görüyoruz. Aynı zamanda, genel olarak, özellikle ev, aile veya mülkiyet alanında mali konular söz konusu olduğunda, finansal bir güven duygusu olacak.

İkizler burcu bu hafta finansman veya kişisel değerler değişime uğrar. Bir süreliğine servet, mülk ve öz değer üzerinde yoğunlaşmanız gerekebilir. Sizin için gerçekten önemli olan nedir? Bu sorunun cevabını düşünebilirsiniz. Bazı kararsız anlar yaşamanız olasıdır. Belki hayatınızda önemli bir değişiklik isteyebilirsiniz. Günlük ortamınızdaki iletişim büyük ölçüde artar.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta pek çok göreve birden rahatça yetişebileceksin. Bu senin doğuştan yeteneklerinden biri! Gündelik hayatın temposu hızlı olacak. Kelimelerinizin gücünün yıkıcı bir silah olmadığından emin olun. Venüs, Nisan ayından bu yana güneş doğum işaretini taşımaya devam ediyor. Sen hala daha yakışıklı, güzel, cana yakın ve çekicisin. Görünüşünden bu hafta oldukça memnun olabilirsin.

Ne istediğini sormaya devam et. En azından Ağustos başlarına kadar bu sorunun yanıtını alabilirsiniz. Aydınlanma, ufkunuzu genişletmek için yoğun duygusal hisleriniz olabilir. Aşk hayatında da daha naif ve samimi olabilir ve ilişkinizde mutlu bir hafta geçirebilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status