İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta ekonomik yönden rahatlamanızı sağlayacak olaylar olabilir. Mesela mali kazanç, bazı yarar getiren işler ve sizin için önemli bir başarı bekliyoruz. İş hayatında çeşitli birçok plan ve beklentiler olacaktır. Aşk, bu yedi gün boyunca, medeni durumunuza bakılmaksızın yaşamınızda önemli bir faktör olacaktır. Bu burç altında doğan genç kadınlar yeni bir romantik ilişki kurmak için iyi bir zamana sahip olacaklar. Büyüleyici prensin karşına çıkabilir. Profesyonel olarak, hafta, çalışmanızla alaka düzeyi olan daha fazla ve farklı kişilere ve konuşmalara açık olmanızı gerektirecektir. Artık, daha iyi gelir veya daha fazla sorumluluk üstlenerek müzakerelerinizden faydalanabilirsiniz, ki bu da ödemenizde faydalı bir etki yaratacaktır.

İkizler burcu bu hafta bazılarınız yeni, daha iyi ücretli bir iş teklifi alabilir. Bu hafta birkaç kısa stresli durum ya da panik, korku ile ilişkili olanları deneyim edeceksiniz. Bahsettiğim gibi, iyi olan bunlar şey kısa süreli olacak ve hızla yok olacak.

Bu haftaki sürprizler, gerçek ve sanal dünyada yaratacağınız yeni tanıdıklarla ilgili olacak. Onlarla planlarınızın veya fikirlerin geliştirilmesi için önemli olacaktır. Hafta boyunca, bir erkek ya da genç bir erkek hakkında hoş olmayan bir haberi duygusal olarak karşılamanız olasıdır.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar her yönden iyi bir duygu, hayattan zevk almak ve arkadaş ve aile etrafında olmak için idealdir. Bu, her türlü ilişki için iyi bir zaman, ama özellikle biri ile yakınlaşmak ya da yeni bir aşk ilişkisi kurmak için iyi bir zamandır. Güzel ve sevecen hissetmeli ve aynı şeyi çekmelisin. Evinizi veya ofisinizi güzelleştirmek için iyi bir zaman. Mücevher ve kıyafetler gibi güzel şeyler ya da makyaj ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Aylık Yorumu

Perşembe gününden Pazar gününe kadar, anlaşmazlığı çözmek veya ilerlemenin önündeki engelleri kaldırmak için iyi bir zaman. Bazı gizlediğiniz şeyleri sevdiğiniz birine de söylemek doğru zaman. Bir insan hakkında sevdiğiniz şeyle temas halinde olacaksınız ve bunu diğer zamanlarda olduğundan daha kolay ifade edebilirsiniz. Ayrıca bir hediye ya da başka bir sevginin gösterilmesi yoluyla birisine minnettarlık gösterebilirsiniz. Ya da bir iltifat, mektup, davetiye, hediye ya da biraz para alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status