Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Temmuz 2020 – 12 Temmuz 2020)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, geleceğiniz için önemli kararlar alacağınız veya büyük değişikliklere başlayacağınız özel bir haftanız var. Bu hafta gelişiminizin bir aşaması arasında bir çizgi çizecek ve bir diğerinin temellerini atacak. Bu yeni aşama bir veya iki ay sürebilir veya birkaç yıl içinde gelişebilir. Önemli olan yaşınıza bakılmaksızın ilerlemeye devam etmek, geleceğiniz için cesur planlar yapmak.

Hafta boyunca bir hediye almanız (büyük olasılıkla bir erkek için) veya bir şekilde ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olan bir kişiye teşekkür etmeniz gerekir. Hafta boyunca bir toplantı veya görüşmeyle ilgili bir randevu veya vaatten kaçmak isteyebilirsiniz. Bu taahhütten kurtulmak için kullandığınız yalanlara dikkat edin.

6 Temmuz – 12 Temmuz Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta boyunca duygusal olarak kararsız olacaksınız, bu da sizi hassas, ağlayacak. Bu tür ruh halleri sizi önemli planlardan veya fikirlerden kolayca mahrum edebilir veya istenmeyen sorunların nedeni olabilir.

Ruya tabir

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Aşk hayatınızda ilişkiniz duygularınıza ve ruh halinize bağlı olacaktır. Bu burç altında doğan genç erkekler, birçok yararlı şey öğrenebilecekleri biriyle yeni bir dostluğun tadını çıkaracaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status