Boğa Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Temmuz ayında boğa burcu, bu ay bazı şanslı olaylar için umut verebilir. Mesleğiniz size kar sağlayabilir ve ataların mülkleriyle ilgili anlaşmazlıklar sona erebilir. Şerefiniz ve prestijiniz de yükselebilir. Bazılarınızın şanslı molalar alma şansı da var. Ancak, bazı eylemlerinizle birkaç kişiyi rahatsız edebilirsiniz. Aile hayatı da çok huzurlu olmayabilir ve bu nedenle konuşmanızda ihtiyatlı olmanız ve gereksiz konuşmalardan kaçınmanız önerilir. Gelir ortalama olabilir, ancak dışarıdaki seyahat için çok fazla harcama yapmanız gerekebilir. Bazılarınız işteki engellerle de karşılaşabilir, ancak bunlar kısa ömürlü olabilir. Bazı küçük sağlık sorunları da olabilir, bu yüzden lütfen dikkatli olun.

Aşk İlişkisi: Gerginlik şimdi bazılarınızı rahatsız ediyor olabilir. Ayrıca aile sorunlarını çok fazla sabırla ele almanız gerekebilir ve sevgi gösterirken bile bunu dengeli bir zihin çerçevesinde yapmanız gerekebilir. Yine de, hayat arkadaşınızla sağlıklı bir ilişkinin tadını çıkarabilirsiniz.

Finans: Ekonomik durumunuz sağlam görünmektedir ve bu finansal açıdan hoş bir ay olarak kalabilir. Geliriniz de tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli olabilirken, aile üyelerinizin ihtiyaçlarını da yerine getirebilirsiniz.

Kariyer: Sıkı çalışmanız, size işyerinde gerekli tanınırlığı sağlayabilir ve sizi de tanıyabilir. Ancak bazı işlerinizden birkaçına zarar verebileceğiniz olasılıkları da vardır. Yani, bu konuda dikkatli olsan iyi edersin.

İş dünyası: Boğa burcu iş adamları ticaret faaliyetlerinin her zamanki gibi devam ettiğini görebilirler. Şimdi çok çalışmanız gerekebilir ve asgari çabayla önemli kazanımlar bekleyemezsiniz. Yine de, kalbini kaybetmenize gerek yok. Ayrıca, yeni girişimler başlatmayı planlıyorsanız, özellikle sert davranmanız gerekebilir.

Profesyoneller: Bu, profesyoneller için umut verici bir ay olabilir. Sürekli çabalarınız size etkileyici sonuçlar verebilir. Lütfen özgüvenle hareket edin, bu da verimliliğinizi daha iyi ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Sağlık: Sağlığınız dikkat gerektirebilir. Lütfen meditasyon yapmaya çalışın ve vücudunuza yeterince dinlenin. Bunlar zindeliğinizi korumanıza yardımcı olabilir.

Öğrenci: Zekanız ve sıkı çalışmanız, çalışmalarınızda mükemmel olmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca ebeveynlerden ve öğretmenlerden destek ve yardım bekleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status