Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta sürprizlerin bir kısmı seyahatle veya başka yerlerden insanlar ile ilgili olacak. Bunun size neşe ya da stres getireceğini tahmin etmek çok zor, ama kesinlikle planlarınızın bazılarını değiştirme ihtiyacının bir işareti olacak. Bu hafta seyahat edecekleriniz için, kendi aracınızı veya başka bir ulaşım aracını kullanırken dikkatli olun. Günlük işlerinizde ve sorumluluklarınızda daha güvensiz veya dengesiz hissedebilirsiniz, ancak bu hafta bir kayıp anlamına gelmez. Bu yedi günde elde edeceğiniz her şey yavaş ve sizin için zor olan şekilde olacaktır. Şimdi başarınız, sabrınıza ve taviz vermenize bağlı olacaktır. Hafta boyunca, meslektaşlarınız veya iş ortaklarınızdaki kişilerle sizin lehinize olan ilişkileri geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Bu yedi gün boyunca, daha fazla sohbete sahip olacak, yakın ve uzaktaki arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan daha fazla mesaj veya telefon alacaksınız. Yeni tanışıklıklar, günlük yaşamınıza yeni fikirler ve iyimserlik getirecektir.

Boğa burcu bu hafta aile içerisinde yeni planlar yapabilirsiniz. Bunlar başka bir akrabayı ziyaret veya tatil içerebilir. Gıda alerjenlerine dikkat edin. Bu hafta, boğa erkekleri mevcut kaynakları kişisel ve aile bütçelerine dikkatlice ayırmaları gerekecek. Boğa kadınları önemli iş geliştirme veya profesyonel fikir ve planlara ulaşabilecekler. Bu yeni bir işe başlamak için iyi bir hafta, yeni bir proje veya başka bir katılım olacaktır.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye diğer insanlarla etkileşimleriniz faydalı olur. Çok zorluyorsanız, düşünmek ve muhalifleri kışkırtırken konuşmanız muhtemel olduğundan, tartışmalar ortaya çıkabilir. Konuşmadan daha fazlasını dinleyin ve açıklama yapmadan veya rahatsız edebilecek kişisel fikirleri ifade etmeden önce iki kez düşünmeyi unutmayın. Bencil düşünceleri kendine sakla. Herhangi bir tartışmaya yer vermek için bilinçli bir çaba gösteriniz.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Aralık 2018

Cumadan Pazar gününe kadar duyusal arzularınızda bir artış, bunu romantizm için ideal bir zaman yapar. Cazibeniz insanları daha fazla çekecek ve ruh arkadaşınızı bile bulabileceksiniz. Başkalarının arzularına duyarlısınız ve onlara hizmet etmekten keyif alacaksınız. Doğru olana dair güçlü hisleriniz, hedeflerinizde size yol gösterecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status