Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta size fayda sağlayacak yeni fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız hızlı düşünmeniz ve harekete geçmeniz gerekir. Ne yazık ki, birçok boğa burcu risk almaktan korkacak ya da kişisel ve profesyonel yaşamınızda ilginç şansları kaçırmanıza neden olacak, karar alırken daha fazla zaman düşünmek isteyecek. Hafta boyunca bir kadın ile bir söz ya da başka bir anlaşma yerine getirme beklentisine sahip olacaksınız. Kadınlarla dostane ilişkileriniz planlarınıza ve umutlarınıza göre gelişecektir. Bir kadınla yeni bir arkadaşlık da ilginç deneyimler getirecektir.

Boğa burcu bu hafta misafirleriniz gelebilir, sosyal hayatınız renklenebilir. Hafta içi dedikodu ve entrikayı seven insanlar sizi evinizde ziyaret edecekler. Hoş olmayan sözler işitebilirsiniz, ancak hemen her söze kanmamaya dikkat edin. Aile çatışması sizin için hoş olmayan ve istenmeyen bir yönde gelişebilir ve ailenizde uzun süreli gerginlikler yaratabilir. İnanın bana, her sorun önce sabırla çözülebilir.

Geçen haftanın sorunları büyük ihtimalle genç bir adamla ilgiliydi ve bu hafta çözümlerini bulamayacaklar. Omuzlarınızdaki bu psikolojik yükten hoşlanmayacaksınız, ama şimdi bunu çözmek için doğru zaman değil. Bu hafta bir gezi planlamak veya gezi yapmak için elverişli olacaktır. Muhtemelen hayatınızdaki önemli bir olay veya değişim ile ilgili bir seyahat olacaktır. Tanışacağınız yeni insanlar hayatınızda yer alacaklar.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar kendinize olan güveniniz ve coşkunuz artar. Bu nedenle, yeni projelere başlamak için iyi bir zaman. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve zor görevler üstlenmek için inisiyatifinizi kullanmalısınız. Bu, birisini etkilemek için iyi bir zaman, özellikle de işinde üstünlük veya özel hayatınızda özel biri. Artan karizma ve manyetik çekicilik ile mükemmel eşi bulabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Aylık Yorumu

Perşembeden Pazar gününe kadar keyifli zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü güçlü, iyimser, cömert ve ruhsal hissediyor olmalısınız. Bu kişisel ruhsal aydınlanmanın bir haftasıdır. Yeni dini, manevi ya da kültürel deneyimler isteyebilirsiniz. Sosyal adalet, ahlak ve insan hakları sorunları sizin için ilgi çekici olmalıdır. Bu, beşeri bilimler ve sosyal bilimler, hatta mitoloji ve astroloji hakkında bilgi edinmek için iyi bir zamandır. İdealist olabilir ve yine de başarılı olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status