Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, çevrimiçi olarak buluşacağınız veya günlük görevlerinizi yapacağınız yabancılarla sohbet veya iletişim kuracağınız bir hafta önünüz var. Yaşlı akrabaların etkisi bu hafta önemli olacak ya da onlarla ilgili haberler alacaksınız. Başak, Oğlak veya Boğa burcunda doğan insanların günlük işlerinizde ilginç bir etkisi olacaktır.

Boğa burcu bu hafta boyunca, bir belgenin, sözleşmenin veya önemli finansal haberlerin tadını çıkaracaksınız. Sizinle veya ailenizdeki biriyle ilgili olabilir, bu da size bir şekilde fayda sağlayabilir. Bu hafta boyunca, yaşam tarzına anlamsız bir tutum nedeniyle kendi başına hoş olmayan bir soruna neden olabilecek bir ailenin sağlığına dikkat edilmesi gerekecektir. Bu durumda, dikkat doğru tanı ve tedavi gerektirir, çünkü bu konuda hatalar mümkündür.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta boyunca bu burçtaki genç erkekler, eylemlerinde, dürüstlüklerinde ve dürüstlüklerinde, kendi eylemleriyle yapılan bir tuzağa düşmemek için dikkatli olmalıdır. Hafta boyunca panik içinde olan veya kişisel veya profesyonel yaşamlarında hoş olmayan bir durum etrafında büyük stres yaşayan insanlarla tanışıp hareket etmelisiniz. Onlar önemli bir karar vermek üzere ama aynı zamanda ne kadar doğru ya da yanlış olduğundan korkuyorlar.

Hafta sonu, Koç, Yay veya Aslan burcunda doğan bir kişi ile ilgili ilginç bir toplantı veya toplantı getiriyor. Önemli bir toplantı olabilir. Bu bir iş mülakatı da olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status