Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta sizi bir kadınla ilgili olacak bir olaya sevdirecek. Hafta içi bir kızın doğumunu, bir kızla ilgili doğum günü partisini ya da onunla ilgili bir başka önemli tatili gösterir. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir çocuğunuz varsa, bu hafta hatırlayacak bir şeyiniz olacak. Bu yedi gün boyunca, birçoğunuz arkadaş çevrenizdeki biriyle ilişkili hatayı fark edecektir. İkiniz arasında hoş olmayan bir durum olacak ve parayla biraz bağlantı kuracak. Aynı şey, sadece sahibi veya yöneticisi olmadığınız iş ilişkileri için de geçerlidir. Bu hafta iyi deneyimler, seyahatle ya da başka şehirlerde ve ülkelerde yaşayan insanlarla bağlantı kuracaktır.

Yengeç burcu bu hafta arkadaşlarınız ile aralarında çeşitli olumlu duygular geliştirecek veya çok sayıda toplantı yapacaksınız. Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir kişi ile özellikle önemli ya da özel bir deneyime sahip olacaksınız. Genel olarak, mali işleriniz için bu hafta dikkat etmeniz gerekecektir. Mali işlerinizde, en büyük dikkatiniz hatalardan, duygusal kararlardan kaçınmak veya işiniz için bir şeyler yapmak üzerine odaklanılmalıdır.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Terazi pazartesi günü meydana gelen yeni ay, yengeç için bazı zorluklar sunuyor. Birisi sizi ve hedeflerinizi test edebilir, sizi kimliğinizi ve yaptığınız şeyi haklı çıkarmanızı gerektirir. Kendinize ve inanç sisteminize güven ve inanç, devam eden sorunlarla baş etmede önemlidir. Korkularınızla yüzleşmeye zorlayan aşırı veya kontrol edici davranış, çatışma ve drama ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:Yengeç Burcu Ekim Yorumu

Perşembeden pazara kalıcılık, azim ve sağduyu getirir. Sadakatiniz ve güvenilirliğiniz nedeniyle saygı ve övgü kazanabilirsiniz. Bu hafta evrak ve faturalarınızı incelemek ve yakalamak için iyi bir zamandır. Sürekli zihinsel çalışma, her zamanki sıkıcı görünmeyecektir. İyi konsantrasyon ve detaylara dikkat, hata yapmayacağınız anlamına gelir. Fikrinizi ne yaparsanız yapın, kalıcı başarılara yol açmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status