Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta sizin ya da en yakın akrabanızın çıkmak üzere olduğu bir yolculuktan endişe duyacağınız bir haftada olacak. Genel olarak, olası seyahat sorunları çıkabilir ya da ertelenebilir. Belki kendi sezginize veya iç korkularına daha fazla önem vereceksiniz. Hafta içinde, yerleşiminizin dışında yaşayan bir kişi için daha ciddi bir sağlık sorunu hakkında beklenmedik haberler alabilirsiniz. Bu hafta boyunca, kişisel bir tatil geçirecek ya da özel bir etkinlik yaşayacak bir arkadaşınıza özel ilgi göstereceksiniz. Her iki durumda da, bu etkinlik için küçük bir hediye ya da çiçek satın alacaksınız. Bu yedi gün boyunca gerçekleşen ilginç olaylardan bazıları, evinizde yaşamayan bir kız ya da genç bir kadınla ilgili olacak. Onunla buluşmak veya konuşmak, özel anların farklı hazırlıkları veya deneyimleri için bir fırsat olacaktır.

Yengeç burcu hafta içi en önemli ya da özel deneyimler, yakın akrabalarınızla ya da yaşadığınız evle olan ilişkileri içerecektir. Büyük olasılıkla, bu hafta sizi şaşırtacak bir şey olacaktır. Genç yengeç kadınları, akrabalarının, arkadaşlarının veya başka sebeplerin evini ziyaret etmeleri nedeniyle birkaç günlüğüne evde bulunamazlar.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu Pazartesiden perşembeye yoğun bir konsantre ve derin düşünce getiriyor. Bu hafta araştırma için iyi bir zaman ama aşırıcılıktan ve komplo teorilerinden kaçınmalısınız. Sırları açığa çıkarmak ve gizemleri araştırmak anlayışınızı derinleştirecektir. Ciddi konular hakkında konuşmalar yapmak mümkündür ve muhtemelen yoğun ve zihinsel olarak zorlayıcı olacaktır. Çok güçlü fikirlere sahip biri, fikirlerinizi sorgulamaya çalışabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Ekim 2018

Cumadan pazara yaşamın tadını çıkarmak ve arkadaşlarınızla aileniz arasında olmak için iyi bir zaman. Eğer flört ediyorsanız, bir kader karşılaşması mümkündür ve ruh eşinizle temasa geçebilirsiniz. Eğer öyleyse, kaçınılmazlık ya da aşinalık hissi yaşanabilir. Evli iseniz, eski bir arkadaşınız ya da önceki eşiniz yeniden ortaya çıkabilir ve bazı garipliklere neden olabilir. Ama genel olarak, bu aşk hayatınızda daha fazla tutku ve romantizm zamanı olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status