Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta tamir edilmeyecekleri olasılığı da dahil olmak üzere kaybolma veya hasar görme riskini taşırken eşyalarını başkalarına vermekten kaçının. Bu hafta, kendi çıkarları için her şeyden önce ilgilenen birisiyle olan dostane ilişkinizin geleceğini belirleyecektir. Bu yedi gün boyunca, her ne pahasına olursa olsun çatışmaları, kayıpları veya sıkıntıları önlemek için çok fazla sabır ve öz kontrol gerekecektir. Duygusal dengesizliğiniz bu olumsuz deneyimleri zorlaştırabilir, bu nedenle hemen hemen her olay kişiliğiniz için bir test olacaktır. Bu hafta boyunca Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğan insanlarla para hakkında konuşurken dikkatli ve makul olun.

Yengeç burcu bu hafta nereden ve kimden olursa olsun kredi almak için elverişsiz olacak. Bu yedi gündeki olumlu olaylar, önemli bir plan veya fikrin gerçekleşmesiyle ilgili gelecekteki eylemlerinizi çok iyi planlama ve hazırlama kabiliyeti ile ilgili olacaktır. Şimdi farklı insanlar veya koşullar size önemli ölçüde yardımcı olacaktır.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya iyimserlik, bol şans ve mutluluk getiriyor. Bu, hedeflerinize ulaşmak için idealdir, çünkü çok az direnç göstermeli veya direnç göstermemelisiniz. Diğerleri size karşı cömert ve misafirperver olacak, özellikle Jüpiter türü hakimler ve diğer otorite figürleri gibi insanlar. Tecrübe ettiğiniz büyüme maddi ve manevi olabilir, fırsatlarınızı zenginlik arttırma yolunuzla yapabilirsiniz.

Perşembe-pazar günleri arasında hoş sürprizler ve teşvik edici karşılaşmalar yaşanıyor. Bu, yeni ve heyecan verici bir şey denemek için iyi bir zamandır ve bunu yapabilmek için yeterli özgürlüğe sahip olmalısınız. Artan öz-farkındalık içgörü flaşlarından veya kişisel etkileşimlerden gelen geri bildirimlerden kaynaklanabilir. Kişiliğinizin daha gösterişli veya garip tarafını ifade ederken kendinizi rahat hissetmelisiniz.

YORUMLAR

 1. sibell dedi ki:

  Bende aynen Kubra hanim gibi surekli yeni yorumlar gelmismidir diye bakiyodum.gelmis cok mutluyum ))

 2. kübra dedi ki:

  sayfanizi 2 yıldır takip ediyorum 3 aydır burç yorumu gelmiyordu gelmismidir diye hep kontrol ediyodum tekrar burç yorumlarının yayinlanmasina çok sevindim 😊 💙

  1. admin dedi ki:

   Teşekkür ederiz, burç yorumlarımız devam edecektir.

DMCA.com Protection Status