Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta birilerinin hatası, yanlış inanç ve daha az sıklıkla aldatma sonucu ortaya çıkan maddi sorunlar veya vakalarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Finansal belgeler ve bunların depolanmasıyla ilgili tüm işlemleriniz için şimdi gerekli dikkat gösterilecektir. Arkadaşlarınız veya akrabalarınızdaki çevrenizdeki çocuklar veya gençler, diğer insanlarla daha aktif iletişim kurar ve onlarla ilgili çeşitli haber alışverişlerine neden olur. Hafta içi, bir bebeğin veya bir kızın doğumuyla ilgili önemli bir olayı ima eder.

Yengeç burcu bu hafta, farklı olaylar geçmiş hatalara ve başarısızlıklara dönmeniz için sizi kışkırtacak. Muhtemelen önceki acı deneyiminizden bir şeyler öğrenmeniz gerekecek. Bazı durumlarda geçmişten gelen benzer olaylar, şu anda belirli bir bedel ödemek zorunda kalacağınız yanlış kararların bir sonucu olarak bugününüzde bir sürekliliğe sahip olacaktır.

Bu hafta arkadaşlarınızın aşk hayatı doruğa ulaşacak ve çoğu durumda angajman, düğün, doğum, yeni bir eve veya başka bir şehre yeniden yerleştirme gibi önemli bir etkinlikle hatırlanacak. Uzakta yaşayan birinden de haber gelebilir.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın başında huzurlu ve iyi bir ruh halinde kalabilirsiniz. Bunun nedeni, azalan Ay’ın son günlerinden ve aynı şekilde Satürn’ün etkisinden kaynaklanıyor olabilir. Bu etki, Ay sizin İşaretinizin yöneticisi olduğu için sizin için daha ciddi olabilir. Çarşamba günü ruhunuzda gençleştirici bir etkisi olan evrim geçirmeye başlayacak. Potansiyelinizi zorlamak için bazı yeni fikirler aşılayabilirsiniz.

Saturn’un kendi burcundaki yeri 7.evinizde, büyümeye giden yolda bazı önemli engellere yol açabilir. Çarşamba günü, Merkür Mars tarafından yönetilen Akrepte bir hareket yapar. Şimdi Merkür 5. evinizde Jüpiter ve retro Venüs’te geçiyor. Bu durum büyük bir parasal kazancın göstergesidir. İyi şanslar!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status