Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta hedefine doğru ilerliyor olmak güvende hissettirebilir. Bu hafta bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ya da bir tatil planını gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta önümüzdeki yıl için yeni niyet ve kararlar vermek için iyi bir zaman olacak. Yine de, sadece çok daha güçlü değil, geleceğe yönelik de güzel yatırımlar yapabilirsiniz. Bu hafta alacağınız kararlardan gelecekte çok mutlu olabilirsiniz. Zamanında fark edip etmediğiniz, büyük yeni başlangıçların zamanıdır. Sizin için önemli bir dönüm noktası olabilir.

Yengeç burcu bu hafta kendi bakımınız ve güzelliğiniz ön planda olabilir. Kişisel bakımınız için masraf yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız size sürpriz bir kutlama yapabilirler. Yeni astrolojik yılı Satürn’le başlıyor, hala eksiklik ve zayıflıklarla başa çıkmak için dürüst bir şekilde hayatınızı gözden geçirebilirsiniz.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Bu hafta ortaklık veya ilişki sorunları ortaya çıkabilir. Bu ay, hayatta değer verdiğiniz şeylere mesela maddi, entelektüel ve ruhsal olarak dikkat edin. Para ya da mülk ile ilgili başka görüşmeler başlayabilir. Sevdiklerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Bazı görüşmelerde moralinizi bozan kişiler olabilir ve sabırlı olmanız gerekebilir.

Hayırsever faaliyetler iç huzurunuzu teşvik eder. Gereksiz, dürtüsel satın alma ve inançlarınızı başkalarına dayatma eğilimine girmekten kaçının. Harcamalarınızda kontrollü olmanız gerekebilir. Ayın sonu, duygusal deneyimleri normalden daha yoğun ortaya çıkarabilir. Aşk hayatında daha fazla ilgiye ihtiyacınız olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status