Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta ilginç fırsatlar sizin için ortaya çıkacak. Sadece daha fazla para kazanmak için değil, yeteneklerinizi sergileme arzusuyla hareket ederek önceliklerinizi ve isteklerinizi planlayın. Bu haftaki başarı sizin olacak ve kazançlarınız elbette iyi olacak. Hafta boyunca, ailenizde farklı yerleşimlerde yaşayan insanlarla önemli veya ilginç ilişkiler kuracaksınız. Artık profesyonel sözlerinizi yerine getirmek için iyi bir zamanınız olacak. Aynısı, kariyeriniz veya eğitiminizle ilgili performanslar veya görünüşler için de geçerlidir (neye dahil olduğunuza bağlı olarak). Çevrendeki meslektaşlarınızdan, iş ortaklarından veya müşterilerinden yeni kişiler ile tanışabilirsin.

Hafta boyunca ailenizden veya arkadaş çevrenizden misafirleriniz çat kapı gelebilir. Mali planda hafta hiçbir özel olay veya zorluk göstermeyecek. Bununla birlikte, tam tersine bir şey hakkında mutlu olmak için nedeniniz olabilir. Kozmetik veya estetik prosedürler, diş hekimliği ve diğer terapiler için masraflar artık mümkün. Yengeç erkekleri dinlenme ve açık hava etkinlikleri için iyi bir hafta geçireceklerdir. Yengeç kadınları, farklı şehirlerden ve ülkelerden gelen kişilerle iletişim kurabilirler.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bütün hafta en güçlü arzularınıza ulaşmak için yoğun bir tutkuya sahip olacaksınız. Ancak özellikle Perşembe günü hırsınız artabilir. Rekabetçi ruhunuz ortaya çıkıyor ve zafer kazanmak için büyük yol kat edebilirsiniz. Tamamlamak için çok kararlı olduğunuz bir projeye bir iki yıl önce başlamış olabilir. Bu proje yeniden gündeme gelecek ve yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız Başarı sadece yüksek ahlaki standartlara uygun olarak sağlanacaktır. Herhangi bir zorlayıcı taktik, tehdit veya sindirme, geri tepme olasılığına fazlasıyla sahip olacaktır.

Akrep burcunda Pazar günü oluşan dolunay ile birlikte sizi fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak rahat hissetmenizi sağlayacak. Kendinizi kandırmaya ya da taklit etmeye gerek kalmadan rahat ve kendinden emin hissedeceksiniz. Çalışmak zorunda kalırsanız, işinize iddialı enerji ile odaklanabilecek ve iyi bir şekilde yapabileceksiniz. Eğer rahatlamak isterseniz, kolayca kendinize ve isteklerinize zaman ayırabileceksiniz. Gelenek ve aile büyüklerine saygı, bakımevine veya mezarlığa ziyaret olabilir. Bir albümdeki fotoğrafların düzenlenmesi duygusal olarak tatmin edici olur. Geçmişi hatırlamak sizi farklı duygulara sürükleyebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status