Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı durumlarda bu sizin oğlunuz, eşiniz, erkek kardeşiniz veya damadınız olabilir aranızda tatsızlık olabilir. Bu haftadaki çatışma, duygusal bir temelde olacaktır. Bu anlaşmazlıklar tesadüfi olmayacak ve bazı aşırı veya zor kararlar vermenize neden olacaktır. Bir süredir birken öfke de patlatabilir. Bir çocuk veya torun ile bir bağlantısı olabilir.  Aile ilişkilerinizde, farklı durumlar ve kararlar nedeniyle yüksek gerilim stresleri yaşayacaksınız. Bu hafta tedavi, terapi, diş tedavisi, kozmetik prosedürler ve daha fazlası ile ilgili masraflarınız olabilir. Bu masraflar yaşlı akrabalarınız için de olabilir. Tabii ki, hafta bir fırtına öncesi sessizlikten sonra sadece bir fırtına olmayacak. Ama neşe, hoş sürprizler, hak edilmiş ya da beklenmedik başarılar ve daha fazlasını tadacağınız anlar olacak. Bunlar, çeşitli sosyal ortamlarda olabilir.

Yengeç burcu bu hafta çeşitli şehirlerden veya ülkeden gelen arkadaş çevreniz ve tanıdıklarınızı genişletmek için ideal bir hafta olacak. Boğa, Başak veya Oğlak burcunun altında doğan bir kişi ile tanışabilirsiniz. Bu kişi ile başlayacak böyle bir ilişki yılın sonunda ilginç duygu ve deneyimlerin temelini oluşturacaktır.

Hafta boyunca, bir adam hakkındaki (büyük olasılıkla İkizler, Terazi veya Kova burcu olan) haberleri, görüşmeleri veya önerileri duymaktan memnun olacaksınız. Genç yengeç erkekleri evde sorumluluk alma istekliliğine sahip olmayacak ve onlardan kaçınmak için bir mazeret veya sebep isteyeceklerdir. 35 yaşın üzerindeki yengeç erkekleri önemli bir teklif veya davetiye alacaklar.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta özellikle de Salıdan Cuma gününe kadar, samimi ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Ve zaman kısıtlamaları, mesafe veya diğer problemlerden ilişkiniz etkilenebilir. Bu engellerin çoğu kendi korkularınız veya eleştirilerinizden kaynaklanır. Başkalarının sevgisini ve ilgisini göz ardı etmeyin. Fazla çaba sarf etmek ilişki dramları riskini azaltacaktır. Sorumluluklarını görmezden gelmenin zamanı değil. Birisi size destek için gönüllü olabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günü meydana gelecek olan Güneş Tutulması, yılın geri kalanında hayatınızda olumlu bir etki bırakmaya devam edecektir. Size kişisel ifadenin gücünü verir. Özgüvenin yükselmesi için mükemmel bir zaman. Bu tutulma hayatta kalmak için gücünüzü artırır. Cesaret ve mücadele ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status