Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta aile bütçesini zorlaştıracak plansız masraflara maruz kalacaksınız. Ancak şimdi, para ile çalışırken, finansal belgelerle ve kişisel cüzdanınızı veya banka bilgilerinizi güvende tutmak için daha dikkatli olmanız gerekecektir. Bu hafta gerginlik daha da artacaktır. Çünkü kasıtlı olarak ya da değil, sizi bir ekran ve daha fazlası olarak kullanacak birinin entrika ya da perde arkası oyunlarına karışmış olabilirsiniz. Bu tür hoş olmayan olaylar size karşı koyulduğunda kendinizi tedirgin olarak hissedeceksiniz ve kendinizi bunlardan korumanın bir yolunu bulacaksınız. Bu hafta, tanıdığınız biriyle ve özel hayatıyla ilgili hoş olmayan haberler ortaya çıkıyor.

Yengeç burcu bu hafta 35 yaş üzeri yengeç erkekleri ve kadınlarına şans getirecektir. Büyük olasılıkla özel hayatlarını ya da aşk ilişkilerini ilgilendirecektir. Bir piyango veya benzeri bir oyunda şansınızı deneyebilirsiniz. Ancak harcayacağınız miktarı aşırıya kaçmayın. Hafta genelinde, finansal başarı veya para ile ilgili diğer yararlı haberleri, akrabalarınızın çemberinden bir gencin hayatı ile sizi memnun edecek. Bazı durumlarda, bir aile yakınından para almak mümkündür.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye ihtiyaç duyan başkalarına yardım etme isteğiniz olabilir. Ancak, başkalarına yardımcı olabilmeniz için hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmanın çok önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Salı, gelecek için umutlarınızı ve hayallerinizi ortaya koyma hedeflerini belirlemek için özellikle iyi bir gün. Güçlü inanç ve ahlak, sahip olduğunuz kişilerin gereksinimlerini veya rahatlık düzeyini feda etmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Sezginizi takip edin ve kendinize güvenin.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Kasım Yorumu

Cuma gününden Salı gününe kadar, Pazar günü doruğa ulaşan yoğun ve derin deneyimler getiriyor. İlgilendiğiniz konular ne olursa olsun, konuyu tam olarak anlayabilmeniz için iç çalışmalarını araştırmaya ve bilgilenmeye yönlendirileceksiniz. Olumlu dönüşümlere izin vererek kendi yaşamınız üzerinde daha fazla güç ve etki sahibi olacaksınız. Ayrıca bu büyük gücü ve yaşamınızdaki olaylar üzerinde ve çevrenizdeki insanlar üzerinde de etki yaratabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status