Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta, önemli şeyleri tartışacağınız Boğa, Oğlak veya Başak (çoğunlukla erkekler) burcunda doğan insanlarla konuşurken sizin tarafınızdan daha ciddi bir tutum için hazırlıklı olun. Sizin tarafınızdan yapılan espriler veya önemsizlik girişimleri karşı tarafa uygunsuz olacaktır. Sizi yanlış anlayabilirler.

Yengeç burcu bu hafta boyunca, çeşitli durumlarda olabilen bir erkekle ilgili bir toplantı getiriyor. Genel olarak, bu yedi gün, gerçekleşecek ve büyük bir grup insanın davranışlarına bağlı olacak olayların geliştirilmesinde daha hızlı olan dinamik bir zaman olacaktır. Bu nedenle, bazı değişimler mümkündür. Bunun sizin için özel ve önemli bir zaman olduğunu ve her olayın bir deneyim zorunluluğu olarak görülmesi gerektiğini bilmek önemlidir.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta boyunca, İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanların hal veya kararları hakkında endişelenebilirsiniz. Diğer zamanlarda beklenmedik bir şekilde Aslan, Yay veya Koç burcunda doğan insanlarla haberlerin veya toplantıların tadını çıkaracaksınız. Hafta boyunca yeni bir ev veya mülk satın alma, içinde bulunduğunuz evden taşınma veya sahip olduğunuz devralınan mülkle ilgili diğer eylemler tartışılabilir.

Ruya tabir

Hafta sonu evinizde veya yakın akrabalarınızda gerçekleşecek bazı değişiklikler sizi bu tür etkinlikler için hazırlıksız bulabilir, ancak aynı zamanda kendi amaçları ve nedenleri de olacaktır. Aşk hayatınız, bazı önemli kararlar verme veya ilişkinizdeki bir şeyi değiştirme fırsatı vereceği sürece ilginç olacaktır. Bu, özellikle bu burç altında doğan genç erkekler için geçerlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status