Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta bir kız ya da genç bir kadının hayatındaki çeşitli önemli olaylarla ilgili özel duygular yaşayacaksınız. Bu hafta sevdiklerinizle keyifli bir vesileyle bir araya gelmeniz mümkündür: doğum günü, isim günü, nişan, düğün vb. Ev ve aile taahhütlerini geliştirmek için bu haftadan en iyi şekilde yararlanın. Aile içerisinde bir kutlama ile de sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insanla romantik bir ortam olabilir. Size sürprizler yapabilir ya da yıldönümü kutlaması olabilir. Hafta içi sevdikleriniz ile planlar çok faydalı olacaktır. Bunlardan bazıları beklenen gelişiminde olurken, o zaman sizin için neyin iyi neyin iyi olmadığı konusunda doğru karar vermeniz önemli olacak. Olayların gidişatını değiştirmeye çalışmayın!

Yengeç burcu bu hafta yeni bir ev satın almak, yeni bir eve taşınmak, mülk satmak ve daha fazlası için iyi olacak. Mal mülk edinme konusunda önünüze bir takım fırsatlar çıkabilir. Bu hafta yaşanan sürprizler, hile, manipülasyon veya sahne arkasındaki diğer eylemlerin gerçekleştirildiği yerler olacak. Arkanızdan iş çeviren kişilere karşı temkinli olun. Böylece hayat, nerede ya da kiminle yanlış yaptığınızı gösterecektir.

Bu hafta bir sırrı veya entrikayı açığa çıkarmak da bazı ilişkileri veya taahhütleri sıraya koymanıza yardımcı olacaktır. İşyerinizde veya işinizde, bir gerilim, meslektaşlarınız, müşterileriniz veya yöneticilerinizle çatışmaları yaşayacaksınız. Bu hafta, başka bir konuma geçme veya mevcut işinizi bırakma dahil olmak üzere, ilişkilerinizi veya sözleşmelerinizi ayarlama olabilir.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta özellikle Pazartesiden Perşembeye kadar duygusal denge, arkadaşlarıyla ve aileleriyle giden bir tutum ve uyumlu ilişkiler getiriyor. Öyleyse bu hafta özellikle de karşı cinsiyetten biriyle son zamanlarda yaşadığınız ilişki sorunlarıyla başa çıkmak için inisiyatif almak için mükemmel bir zamandır. Bu, kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için de iyi bir zaman. Diğer insanlar özgüveninizi ve dengeli odaklarınızı hissedeceklerdir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Aylık Yorumu

Cumadan Pazar gününe kadar düşüncenize ve iletişiminize daha fazla odaklanabilirsiniz ve bunu çok yoğun bir şekilde zihinsel hale getirir. Aklınız çok sayıda etkileşime, evrak ve faturaları temizlemeye, mektup ve e-posta alıp göndermeye ve şehir etrafında kısa gezilere rahatça yetişebilirsiniz. Çünkü kendini açıkça ifade etmelisiniz. Bu plan yapmak ve iş anlaşmaları yapmak, pazarlık etmek, satın almak ve satmak için ideal bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status