Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Yengeç burcu haftalık yorumunda haftanın ilk günlerinde yapmanız gereken işlere odaklanabilir ve üretken enerjinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Salı günü, Güneş çalışma alanınıza giriyor ve önümüzdeki haftalarda verimli ve faydalı çalışmalara imza atabilir, yeni iş projeleri üzerine düşünebilirsiniz. Yaptığınız iş size memnuniyet verecek ve kariyer hedeflerinizden hoşnut olacağınız bir hafta geçireceksiniz. İş hayatında küçük şeylere de odaklanabilirsiniz. Sıradan görevler ve işler ve ayrıntılar dikkatinizi çekebilir. Hafta içi, önem verdiğiniz insanlarla daha fazla vakit geçirebilir ve dikkatinizin daha fazla olması gereken ciddi ilişkileri geliştirmeye çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, bir konunun kalbine gidebilir ve hayatınızın güzelliği için dönüşümler üzerinde çalışabilirsiniz. Haftanıza ilerlemek ve yeni şeyler öğrenmek, yeni deneyimler istemek ve bilginizi paylaşmaya çalışarak son verebilirsiniz.

Yengeç burcu bu hafta için en şanslı günü Pazar olacak. Güneş 22 Kasım‘da güneş 6’ncı evinize geçiyor, zaten orada bulunan Merkür’e katılıyor. Bu, geçmişteki çözülmemiş finansal konuları, sağlık sorunlarını ve hayatınızdaki şeylerin öncelik sıralamasını yapmak için iyi bir sonuç verir. 5.evinizdeki Venüs size romantik şans verir. Ancak aşk hayatında kıskanç da olabilir ve sevdiğiniz insanı bu hafta fazlasıyla kıskanabilirsiniz. Yenilikçi stratejiler, ticari faaliyetlerinizdeki kazançlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Güneş’teki 4.evinizdeki Mars, bunu emlak yatırımları yapmak için iyi bir zaman yapar. Mal mülk yatırımı yapmak için yeni fırsatlar kollayabilirsiniz.

20 – 26 Kasım Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hafta başında diş sorunları iel karşılaşabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızda ilişkiniz size mutluluk ve heyecan katacak. Sevdiğiniz insanla eğlenceli zaman geçireceksiniz. 22 Kasım tarihine kadar ilişkilerde cesur adımlar atabilirsiniz.

22 Kasım günü, Güneş Akrep’den çıkıp 6’ncı evinize geçiyor. Bu da işiniz ve sağlığınızı tetikliyor. Önümüzdeki haftalarda başınızı bulutlardan çıkarıp işiniz, sağlık, alışkanlıklarınız ve alışılmış şeylere odaklanacaksınız. Merkür’ün 6.evinizde dolaşması sayesinde zihniniz iş verimliliğinde olacaktır. İş hayatınızda çalışkan bir tutum sergileyebilirsiniz. Otoriter figürler ile aranız iyi olacak. Bir sağlık kontrolü veya diş muayenesi yaptırdığınızdan emin olun.

Haftanın sonlarına doğru baktığımızda, birkaç eski borcu kapatabilirsiniz. Hafta sonunda ekonomik konuları kontrol etmenin zamanı gelmiş olabilir. 25 Kasım tarihinden Aralık ayına kadar, sağlık problemlerinden kurtulmak ve gelecekteki hedefleriniz hakkında konuşmak daha kolay olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status