Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta birçoğunun sevgisi veya aile hayatı hakkında zor veya önemli kararlar alması gerekecektir. Son zamanlarda yaşadığınız olaylar kendi iyiliğiniz için bazı değişiklikler gerektirecektir. Hafta boyunca, sizinle aynı yerde yaşayamayacak bir akrabayla ilgili önemli bir olay yaşayacaksınız. Bu hafta, farklı devlet kurumlarından veya özel kurumlardan insanlarla temas kurmayı gerektiren görevlerin ve görevlerin tamamlanması için elverişli olacak. Bu, evlilik için veya aileniz için önemli olacak belgeleri yerleştirmek için iyi bir hafta olacak. Bu yedi günü, eviniz veya işiniz için masraflı alımlarda bulunmak için kullanabilirsiniz. Arkadaşlık ettiğin birinden bir hediye veya dikkat jestle şaşıracaksın.

Yengeç burcu bu hafta daha fazla dikkat, iş ilişkiniz olan kişilerle mali ilişkilerinizi gerektirecektir, çünkü hatalar veya yanlış anlamalar kolayca yapılabilir Erkekler iyi sonuçlar elde edebilir ve önemli ilişkilerini uyumlulaştırabilir. Yengeç kadınları gerçekleşme için yeni fırsatlara sahip olacak, yeni tanıdıklar yaratabilecek ve daha fazlasını yapabilecekler. Bu hafta şansınızı piyangoda deneyebilirsiniz

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, ilişkilerinizle uyum sağlar. Utangaç bir insan olsanız bile, arkadaş canlısı ve arkadaş canlısı olacaksınız. Duygularınızla bu kadar temas halinde olmak sezgisel olarak doğru zamanda doğru şeyi söyleyeceksiniz. Sosyalleşmek, arkadaş edinmek ve buluşmak için mükemmel bir zaman. Artan çekicilik ve sosyal beceriler de bunu bir iyilik veya borç istemek, bir tarihte çıkma teklif etmek veya hatta teklif etmek için iyi bir zaman yapar.

Perşembe-Pazar arası sosyalleşme için iyidir çünkü muhtemelen konuşma havasında olacaksınız. Ne söyleyeceğinizi düşünmek zorunda değilsiniz çünkü duygularınızla ve diğer insanların duygularıyla uyumlu olacaksınız. Laf ve boş dedikoduların resmi tartışmalardan daha fazlası. Diğerleri de duygularını paylaşmak için size gelecek. Ağlayacak birinin omuzunda ya da ilişki danışmanı olabilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status