Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenizden biri ile anlaşmanız olabilir yada aranızda parasal bir mesele olabilir. Bu hafta akrabalarınızdan birisinin ya da bir erkeğin ya da genç bir adamın davranışlarında ya da kararlarında özel bir şey arayacaksınız. Bu kişinin hayatında bir şey elde etmek için dürüst ve açık niyetleri olması mümkündür, ancak kesinlikle onun davranışından şüpheleneceksiniz. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir arkadaşınızla ilgili bu haftaki dedikodu ya da entrika, diğer arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla konuşmanız için bir fırsat olacaktır. Bu üç burçtan biri olan bir kişiyle yeni bir tanışman olabilir. Ona güvenmeye başlamadan önce iyice kontrol edilmesi gerekir. Bu yedi gün boyunca, belirli başarılardan, etkinliklerden veya toplantılardan zevk almanız için fırsatınız olacak. Ancak sizin için ciddi bir sıkıntıyı çözme konusunda özel bir duygu yaşayacaksınız.

Yengeç burcu bu hafta arkadaşlarınızdan gelen haberler sizi memnun eder. Hafta boyunca, Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir erkeğin başarısı ile karşılaşacaksınız. 35 yaşın üzerindeki erkekler, önceki ya da bu haftadan bazı yeni tanıştıkları kişiler sayesinde önemli sonuçlar ve başarılar elde edecekler. Bu hafta genç yengeç erkekleri acele etmemeleri gereken, ancak kabul etmemeli mi veya reddetmemeli mi diye kararsız kalacakları bir davetiye veya teklif alacaksınız. Ne sunduğunu düşün.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, yeni projelere başlamak için ideal bir zaman kazandıran özgüven ve coşkuya destek veriyor. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve harekete geçmek ve zor görevler üstlenmek için inisiyatifinizi kullanmalısınız. Bu hafta birisini etkilemek için iyi bir zaman olacak. Özellikle de işinde üstünlük veya özel hayatınızda özel biri olabilir. Artan çekicilik, artan karizma ve manyetik çekicilik ile karşı cinsi etkileyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Kasım 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar bir etkinlik ya da kişi, aşk hayatınızı renklendirmek için gereken itici gücü size sunacaktır. İçinde konfor bölgenizden sizi zorlayan altta yatan bir gerginlik olabilir. Bu yüzden biraz eğlenmek, arkadaşlarla buluşmak ya da sevdiklerinizle iletişim kurmaktan zevk almak için daha fazla çaba göstereceksiniz. Sevgiye ve aşka duyulan ihtiyacı hissetmelisiniz. Ama önce sevgiyi vererek çaba göstermelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status