Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta daha yüksek bir enerjiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca bazı istediğiniz konularda ve hedeflerinizde çok daha fazla hevesli hissedebilirsiniz. Yeni bir başlangıç, yeni projeler veya yeni bir yolculuğa odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, dengeli ve huzurlu olmaya, başkalarına karşı etkileyici olmaya çalışabilirsiniz. Çarşamba günü, para alanında ay tutulması meydana geliyor olacak. Bu sebeple de finansal sorunları halledebilir, hayatınızdaki güvenlik ve istikrarı artırabilir, güveni etkileyen engelleri kaldırabilirsiniz. Kendi değerlerinize daha fazla bağlanabilirsiniz.

Merkür Çarşamba günü kova burcuna giriyor. Bu sebeple de önümüzdeki günlerde çok daha fazla araştırma yapabilir, öğrenmeye istekli olabilirsiniz. Bazı şeylere daha iyi odaklanırsınız, dönüşüm planları üzerinde çalışabilir ve başkalarına karşı da daha ciddi bir yaklaşıma sahip olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kısa vadeli planlarınızda yeni fikirler bulabilirsiniz. Yeni plan ve projeler üzerine çalışmalar yapabilirsiniz. Gelecekte fayda sağlayacak şeyler öğrenmeniz mümkündür. Hafta sonu en iyi bildiğiniz yerlerde veya sizi destekleyen insanlarla vakit harcayabilirsiniz.

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta aileden küçük bir çocuğun doğum günü kutlaması olabilir, ya da onunla ilgili bir etkinliğe katılabilirsiniz. Pek çok kimse çevresinden birinin annelik veya doğumuyla ilgili haberlerden hoşlanacaktır. Hafta içi aile nedenleriyle seyahat etmeniz gerekebilir. Özellikle başka bir yerde bir mülke bakmak, aile toplantıları yapmak söz konusu olabilir.

Bu hafta, gündelik hayatınızda çok can sıkıcı bir kişi olacak ki, görmezden gelemeyeceksiniz. Maddi konularda banka ya da bir devlet kuruluşu ile sorun yaşanabilir. Bu hafta bildiğiniz birinin sağlık sorunlarını öğrenebilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insanla karşılıklı saygı sevgiyi korumalı, alttan almalı ve daha yapıcı bir tutum sergilemelisiniz. İkili ilişkilerde gergin ortamlardan kaçınmaya gayret edin.

Bu yedi gün boyunca, bir çocuğa ya da genç bir erkeğe ilişkin ilginç toplantılar, konuşmalar ya da görüşmeler yapacaksınız. Geçici sıkıntılar ortaya çıkabilir, bunun çözümü size küçük bir masrafa sebep olacak. 35 yaşına kadar olan yengeç erkekleri çok güçlü ve üretken bir haftaya sahip olacak, beklenmedik olumlu fırsatlar veya hoş sürprizlerle mutlu olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status