Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta bir çocuk veya genç bir akraba ile ilgili çeşitli finansal maliyetler ve işlerle uğraşıyor olacaksınız. Bazılarınız eğitim veya bir çocuğun hayatı için bir yatırımı düşünebilir veya karar verebilir. Bu hafta, çocuklarla ve gençlerle daha fazla toplantı, sohbet veya nişan alacaksınız. Bir şekilde sürprizler geçmişinizle veya uzun yıllardır tanıdığınız insanlarla ilgili olacaktır. Bu hafta, çok daha ciddi ve sorumlu olmanız gerektiğinde, naif olabilir ya da saf olabilirsiniz. Temiz olmayan ve şüpheli niyetleri olan veya sizi kendi avantajlarına göre manipüle etmeye çalışan kişiler için kolay bir av olabilirsiniz. Amacınız ve niyetleriniz üzerindeki olası etkilerini hissetmeniz için bir zaman meselesi.

Yengeç burcu bu hafta aşk sevgisi, özellikle partnerinizin olumlu niteliklerini takdir ediyorsanız ve herkesin sahip olduğu dezavantajları çiğneyemiyorsanız, ilginç olacaktır. Bu, birlikte yaşama ya da evlilik kararları vermek için bile romantik bir ilişkinin geleceğini tartışmak için iyi bir hafta olacaktır. Bu hafta, diğer şehirlerden veya ülkelerden insanlarla haber ya da olaylarla yengeç kadınlarını şaşırtacaktır. Onlarla sahip olduğunuz kişiler önümüzdeki haftalarda bir seyahat sebebi olabilir. Yengeç erkeklerinde aile ile ilgili bir kavga olacak ya da özel yaşamlarıyla ilgili etkinliklere katılacak.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya ekstra enerji ve arzu, erteleme olmayacağı ve kolaylıkla odaklanabileceğiniz anlamına gelir. İçinde derin bir şey seni sürmek, ilkel bir hayatta kalma içgüdüsü. Bu enerji liderliği almak ve üstlerde güçlü bir izlenim yaratmak için mükemmeldir. Fiziksel ve çekiciliği güçlü bir şekilde yansıtacak ve bu durumda en çekici görünecektir.

Perşembeden pazara romantizm için iyi bir zaman. Varolan ilişkiler daha tutkulu ve aşık hissedecekler. Eğer çıkıyorsanız, artan manyetik cazibeniz gerçek bir ruh eşini veya ruhani ortağı çekecektir. Bu aynı zamanda hediyeler, moda, kozmetik, mücevher ya da evinizi süslemek ya da hayatınıza lüks eklemek için alışveriş yapmak için iyidir. Güzel bir moda anlayışına ve güzelliğe göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status