Menu

Yengeç Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında yengeç burcu geçmiş çabalarının meyvelerini almaları için doğru aydır. Tüm kötümser duyguları ortadan kaldırmak için zihinsel güce sahipler ve bu iyimserlik, yaklaşımdaki düşünce ve pozitifliğin netliğiyle yüzleşecek ve şimdi onlar için harikalar yaratacaktır. Maddi araçlar gibi lükslerin satın alınmasıyla hayat daha rahat olabilir. Riskli yatırımlar ise daha iyi getiri sağlayabilir. Halkın size karşı saygısı yükselecek ve sözleri diğerlerinin yanında çok fazla ağırlık taşıyabilecek. Neşeli aile kutlamaları ve hayırlı aktiviteler olabilir. Sağlığın bu ay iyi olması bekleniyor.

Kasım’da yengeç burçları başka bir şehirde yaşayan arkadaşlarınızla ya da seyahat etmeyi planladığınız bir arkadaşınızla tartışma ya da sıkıntı yaşanacak. Kasım ayında, kendi arabanız olsun ya da toplu taşıma araçlarını kullanıyor olun, günlük yaşamınızda dikkatli olun. Aileniz ve dostça ilişkileriniz çok tartışmalı olacaktır. Bazen önemsiz şeyleri tartışırsanız, o zaman sertleşebilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorluk çekebilirsiniz. Çoğunlukla Boğa, Başak veya Oğlak burcunun altında doğan insanlarla ilişkinize dikkat etmeniz gerekir. Koç, Yay veya Aslan temsilcilerinden yeni tanıdıklarınız kısa ömürlü ya da bir amaç için kısa süreli dostluklar olacak. Bazı insanlarla, hayallerle ya da planlarla ilgili ertelemelerin gerekmesi, sizi çelişkili, depresif ya da olumsuz yapmamalı. Tüm bu değişimler ve deneyimler tek bir hedefe sahiptir. Bu da gelişmenizdeki gereksiz ve tıkanıklıklardan kurtulmak, insanları ve planlarınızı sizin için önemli tutmak için. Bu şekilde düşünün ve sevdiklerinize kötü ruh halinizle şikayette bulunma veya yük vermekten kaçının.

Kasım’daki olumlu olaylardan bazıları, mevcut çalışmanız, değişiklikleriniz veya yeni bir daha iyi bir pozisyon veya iş için bir öneri ile ilgili olacaktır. Olumlu gelişme, mülklerin, vergilerin, belgelerin ve daha fazlasının çözümü için devlet kurumlarıyla irtibatınızı içerecektir. İş hayatına yönelik bazı beklentilerinizde aceleci olursanız beraberinde moral bozukluğu olabilir. Bunun yerine sakin ve sabırlı bir şekilde bekleyişinizi sürdürmeniz iyi olacak.

Bu ay gelir beklentileriniz sorunsuz olarak gerçekleştirilecek ve hatta ek gelir elde edilebilecektir. Birçoğu mali nitelik taşıyan bir belgenin veya sözleşmenin keyfine varacak. Kasım evinize ya da ailenize keyifli bir etkinlik ve özel bir etkinlik için bir araya geliyor. Bu çok sevdiğiniz bir insanın çok mutlu bir günü için ona yardım etmek ve destek olmayı da içerebilir. Kutlama telaşı içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay aşk hayatında sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırmak ve ortak hayalleriniz için uğraşmak hem sizin hem de onun için iyi olacaktır. Çünkü ilişkilerde Kasım ayında bir şeyler daha çok önem kazanacaktır. Analitik becerileri, kişisel yaşamda önemli bir yardımcı olacak ve yaşam ortaklarından güven, takdir ve destek alabilecekler. Yengeç burçları kendilerine dikkat etmeli ve ilişkilerinde tutarlı olmalıdırlar ve bu çiftler için keyifli bir birliktelik zamanı sağlayabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu 2019 Yorumu

Yengeç Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Para akışı rahat olabilir ve farklı kaynaklardan da gelebilir ve bunlar hayatın gereksinimlerini kolaylıkla karşılayabilir. Yengeç burcu için karşılamaktan mutlu olabileceği masraflar da olabilir. Gelecek için de bazı tasarruflar yapabilirler, ancak yanlış tavsiye, pişman kararlara yol açabileceğinden, yatırımlar konusunda ihtiyatlı olmak daha iyidir. Kariyer yükselişi bu ay önemli olabilir. Bu, daha fazla sorumlulukların üstesinden gelmeyi ve meslektaşları tarafından bekletilen görevleri tamamlamayı gerektirebilir ve bu insanlar çok fazla sorun olmadan bunları halledebilirler. Güçlü şöhretleri onları zor durumlardan geçirecek ve onlara tatmin sağlayacaktır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status