Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Yay burcu haftalık burç yorumunda bu hafta geçmişte yapılan hataların farkına varabilirsiniz. Farklı haberler ya da konuşmalar size yakın geçmişte kendi kararlarınızın doğruluğunu gösterecek. Bu özellikle arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızla olan ilişkilerinizde aldığınız kararlar için geçerlidir. Bu hafta yapılan seyahatler, bir sağlık probleminin veya öngörülemeyen diğer durumların ortaya çıkması nedeniyle de dahil olmak üzere bazı değişikliklere uğrayabilir. Hiç beklenmedik yolculuklar da yapılabilir. Ailenizdeki veya sizin sahip olduğu mülk ile ilgili bir çatışma veya tartışmalı durum olacaktır.

Yay burcu bu haftaki sürprizler, İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlarla ilişkilendirilecek. Çoğu durumda, para veya finansal belgeler, anlaşmalar ve daha fazlası ile bir bağlantısı olacaktır. Bazılarınız için, yeni bir işin beklenmedik bir başlangıcı, yeni etkinlik veya benzer başka bir mülkiyet durumu ortaya çıkabilir. Bu hafta, bir toplantıya veya akrabanızla ilgili bir toplantıya davet alabilirsiniz.

Birçok yay burcu gelecekteki annelik ya da bir çocuğun doğumuyla ilgili haberlerle ilgili farklı duygular yaşayacak. Yay erkekleri, her şeyin daha da zorlaşacağı, daha fazla enerjinin ve duyguların tam kendini kontrol etme ihtiyacının olduğu bir haftaya sahip olacaklar. Yay kadınları için stresli bir durum, hayattaki bazı şeylerin ilk bakışta göründüğü kadar neşeli veya kolay olmadığını gösteren bir işarettir.

Ruya tabir

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesi günkü Dolunay, kendinize güveninizi artırır, rahat ve kendinden emin hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu dolunayın birçok yay burcu için kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkisi olsa da,  duygusal dengeyi, enerjiyi ve hırsıyı getiriyor. Başkaları üzerindeki sakinleştirici etkinizin aile meseleleri, ortaklıklar, sosyalleşme ve takım çalışması için iyi bir hafta olduğu anlamına gelir. Bu, kendinizi ve hedeflerinizi kamuya tanıtmak için iyi bir hafta olur.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Ekim 2018

Çarşambadan Pazar gününe kadar içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zaman. İlkel arzularınızın bilinçli bir farkındalığı nedeniyle sizi motive eden şeyin ne olduğunu anlayacaksınız. Bu, doğrudan ve iddialı olmanın uygun olmadığı bir zamandır. Sizin coşku ve enerjiniz bulaşıcı olacaktır, bu yüzden bu grup projelerine başlamak için iyi bir zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status