Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Haziran 2020 – 5 Temmuz 2020)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta, Eğer Yay burcunda doğduysanız, bu hafta günlük yaşamdaki gerginlik sizi görevlerinde ve taahhütlerinde daha doğru ve yönetici olmanız için harekete geçirecektir. Aile işleriniz hem fiziksel hem de zihinsel olarak stresli olacak, ancak onlarla başa çıkabileceksiniz.

Ailenizde ilginç bir olayla ilgili gerginlik yaşayacaksınız. Tanıdığınız biriyle ilgili hoş olmayan haberler sizi duygusal olarak üzecektir. Bu bir konuşma veya toplantı için bir sebep olabilir.

Bu haftaki iyi deneyimler, isteğinize olumlu bir yanıt alma veya isteğinizi gerçekleştirme ile ilgili olacaktır. Hafta boyunca Kaderin korumasını hissedeceğiniz veya rüya gibi bir mesaj alacağınız bir durumla karşılaşacaksınız.

29 Haziran – 5 Temmuz Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Profesyonel gelişiminiz için hafta ilginç olacak. İş yerinizdeki etkinlikler dinamik konuşmaların temelini oluşturacaktır. Yeni bir etkinlik geliştirme veya yeni insanlarla çalışma fırsatı olacak, ancak genel olarak her şey hırs ve isteklerinize bağlı olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Kadınlar buluşmak ve arkadaşlarıyla eğlenmek için daha fazla zaman harcayacaklar. Yeni arkadaşlıklar sizi etkileyici kişiliklerle buluşturacak, ancak taşınmayın. Erkekler belgelerle acil olarak çalışacak, telefonda veya çevrimiçi olarak önemli konuşmalar yapacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status