Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta üzerinde çalışmaya ihtiyaç duyduğunuz her şeye odaklanabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirirken kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Bazı ertelenen görevleri de tamamlayabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmaya ve sosyal olmaya açıksınız. Bu hafta başkalarını hayatınıza alabilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs sevgi alanına giriyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanıp sevdiklerinize karşı daha cömert olacaksınız. Sosyal hayatta aktif olup, aşk hayatında da sevdiğiniz insanla birlikte eğlenmek, keyifli zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ay burcunuzda olacak ve ilerlemeye odaklanabilecek bir başlangıç yapmak istediğiniz şey üzerinde çalışabilirsiniz. Yeni başlangıçlara bundan sonra hazırsınız. Gelecek birkaç hafta içinde hızlı bir şekilde başarabileceğiniz bir şeyle harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu, kendinizi biraz şımartıp rahatlayabilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta yabancılar tarafından rahatsız edilebilir ve başkaları sizi tedirgin edebilir. Başkalarının davranışları ya da sözleri sizi şaşırtmamalıdır, ancak yine de böyle durumlara hazırlıklı değilsiniz. Yine de tanıştığınız insanlara karşı pek de ön yargılı olmamalısınız.

Bu hafta ikili ilişkilerde gerginlikler ve stres de öngörülebilir. Çoğu zaman çatışmalar kaçınılmazdır, ancak bunlar da istenmemektedir. Bu hafta, ek iş ve gelir için yeni bir kariyer fırsatının kapısını açabilirsiniz. Belki bir iş teklifi gelebilir. Ya da ek gelir sağlayacak bir projeye başlayabilirsiniz. Daha önce yapmadığınız ya da eski mesleğinizle bağlantılı olması mümkündür. Bu hafta sizin için özel bir önemi olacak!

Hafta içi oğlunuz, torun ya da diğer genç erkekler ile ilgili para konularında sıkıntılar çıkabilir. Ek bir masraf söz konusu olabilir. Bir kadın ile ilgili nahoş bir olay yaşanabilir. Belki size sözleri kırıcı olabilir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Mart 2018 Yorumu

Bu hafta akrabanız, sevgiliniz, meslektaşınız veya komşunuzla bir konuda uzun konuşmalar yapabilirsiniz. Genç Yay burçları uygun bir mali haftaya sahip olacaklar. 35 yaş üzerindeki yay kadınları bu hafta temkinli olacak ve riskleri önleyecektir.  Stresli bir durumun ortaya çıkışı ve gündelik hayatınızda daha fazla gerginlik söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status