Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta ilginç bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bu telefon görüşmesi ile birlikte size bir fırsat sunulabilir. Bu bir iş fırsatı olabilir. Eğer bekarsanız, talibiniz de çıkabilir ve sizinle tanışmak isteyen biri olabilir. Hafta içi aileniz veya aile çevreniz dışındaki bir kişiden teklif alacaksınız. Bunu değerlendirmek için acele etmeniz gerekebilir. Çünkü karşı taraf son derece sabırsız olacaktır. Ancak alınacak haberler ve gelecek teklifler bu hafta enerjinizi yükseltecek. Başka bir yerleşim yerinde ya da ülkede yaşayan biriyle bir görüşme söz konusu olabilir.

Yay burcu bu hafta artık arkadaş çevrenizdeki veya komşularınızdaki biriyle ilgili duygusal bir olay yaşamanız olasıdır. Bu olay bu hafta sizi etkileyebilir. Sevgi sizi çeşitli duygusal deneyimlerle dolduracaktır. Genel olarak, bu hafta aşk hayatınız, ilişkinizin geleceğini belirleyecek olaylar, konuşmalar veya kararlarla ilginç olacaktır. Bazılarınız için, olumlu olabilirler, fakat bazıları için pek de değil. Eğer ilişkiniz yolunda gidiyorsa, evlenme kararı alabilir, aileleri durumu söyleyebilir ve hatta düğün için bazı hazırlıklar yapmaya başlayabilirsiniz.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu hafta genelinde bir satın alma veya mülk çatışması meydana gelebilir. Ailenizden biri mal mülk alım satımı ile ilgili onay vermeyebilir.  Muhtemelen bu yedi gün boyunca, sağlık sorunları olan bir yakınınızın yanınızda olmanız ve onun bakımı ile yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Hasta ziyaretine de gidebilirsiniz.

Bu hafta evinizi ziyarete gelecek birinden duyacağınız bir şey sizi mutlu edecek. Başka birinin başarısına çok sevinebilirsiniz. Yakın gelecekte gelen önemli bir karar veya değişiklikle bağlantılı olarak kadınlar üzerinde geçici bir baskı olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Mayıs Yorumu

Yay kadınları üzerindeki bu baskı ve sorumluluk yüzünden tedirginlik yaşayabilir. Yay erkekleri ise farklı insanlardan fikir ve tavsiye alacaklar. Özellikle başkasına yük olmaktan kaçınmak için bunu yapacaksınız. Bu hafta öncelikle kendi sezgilerinize güvenmeniz gereken bir haftadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status