Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta çok önemli kararların alınacağı bir hafta olacak. Yeni plan ve projeleriniz olabilir, yeni teklifler alabilirsiniz. Ya da başka bir yerleşmenize dair görüşmeler olabilir. Bunun için hazırlık yapabilirsiniz. Almanız gereken önemli kararlar olabilir ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekir. Bu hafta arkadaşlarınızın ailesindeki bir etkinlikte duygusal olarak yer alacaksınız. Aranızın kötü olduğu bazı insanlar ile aynı ortamda bulunmanız gerekebilir.

Yay burcu bu hafta, maddi yönden güzel bir hafta geçirebilir, elinize geçen paranın bereketini görebilirsiniz. Hatta beklenmedik yerden gelecek olan para, daha iyi veya daha fazla gelir için yeni fırsatlar ve daha fazlası sizi şaşırtabilir. Bolluk ve bereket dolu bir hafta olacaktır.

Bu yedi gün boyunca, akrabalarınızdaki kişilerle ilgili ciddi sözlerden kaçının. Anlaşamadığınız kişiler ile gergin ortamlar olabilir. Birçok yay burcu akraba ya da arkadaş olan bir kişinin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilir. Bu hafta yaşayacağınız sürprizler, kararları, taahhütleri veya verilen sözleri düşünmenizi sağlayacaktır. Bu sürprizler beklenmeyen değişikliklere veya iptallere neden olabilir.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta işinizde bir güvence süresi olabilir, sizi şüphelendiren bazı durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Şimdi işyerinizde yakın zamanda dolaşan çeşitli söylentiler hakkında daha fazla netlik kazanabilir. Ancak yeni iş fırsatları nedeniyle neşelenebilirsiniz ve başka yerde yaşama fırsatınız olabilir.

Hem siz hem de meslektaşlarınız veya müşterileriniz için zor bir hafta olabilir. Hiç hesapta olmayan sorunlar çıkabilir. Bu da iş hayatında bir gerilim ve endişe sebebi olabilir. Aşk hayatında beklenmedik gelişmeler olabilir, keyfiniz kaçabilir. Kıskançlık yüzünden ayrılıklar yaşanabilir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Aylık Yorumu

Hafta içi sevilen birinin sağlığı için endişeleniyor olabilirsiniz. Ameliyat olan birini ziyaret edebilirsiniz. Yay kadınları jinekolojik bozuklukları, aylık döngülerdeki bozuklukları, buna benzer kadınsal hastalıklar gözden kaçırmamalıdır. Yay erkekleri ise bu hafta iş hayatında sakinliklerini korumalılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status