Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta daha gerçekçi olmalı ve emin olduğunuz konulara yoğunlaşmalısınız. Bu hafta realizm ve pratiklik anlayışınızı sürdürmeniz ve hareketlerinizdeki yanılsamalardan veya gereksiz özgüveninizden kaçınmanız gerekir. Artık kişisel hayatınızda başka birinin istenmeyen müdahalesiyle saldırıya maruz kalabilirsiniz veya şüphe olabilir. Size karşı birinin haksız yere tepkisi canınızı sıkabilir. Bazı davranışlarınız eleştiriye yol açabilir. Hafta içi sizin için kolay ve kaygısız bir zaman olmayacak, ancak bunun nedeni şu an devam eden ve böyle kabul edilmesi gereken olayların önemi. Bazı önemli konular yüzünden tedirginlik yaşayabilir, kararsızlık ile yüz yüze gelebilirsiniz. Hatalara veya diğer istenmeyen zorluklara neden olabilecek kibirli davranışlara izin vermeyin.

Yay burcu bu hafta finansal planda, önümüzdeki aylarda finansal istikrarınız (veya istikrarsızlığınız) konusunda daha fazla netlik kazandıracak birkaç önemli veya ilginç an yaşayacaksınız. Ancak, şimdi, en azından daha iyi bir gelir alma ya da masraflarınızı daha iyi planlayabilme fırsatına sahip olacaksınız. Aşk hayatınız çok heyecan verici olabilir ve bu yedi gün boyunca hayatın size vereceği şeyden zevk almaya hazırsanız, size olumlu duygular verebilir.

Bu hafta insanları veya olayları değiştirmeye veya yönetmeye çalışırsanız, yüzleşmenin ilişkinizde sık karşılaşılan bir sorun olabilir. Yay kadınları ertelenmeyecek daha fazla aile görevlerine sahip olacaklar. Yay erkekleri önemli haberler, belgeler, sözleşme, bir teklifin tartışması veya benzeri diğer önemli olayları bekleyebilirler.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesi’den Çarşamba’ya kadar, Ay, Samimi ilişkilerinizi keskin bir odak haline getiren Yay burcundan geçiyor. Kişisel hırslarınızın, istek ve ihtiyaçlarınızın eşinizin duygularını nasıl etkilediğini sezgisel olarak hissedebilirsiniz. Daha sosyal olmanız ve başkalarının fikrine açık olmanız bunu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir.

Cumadan pazara kadar, sizi teşvik eden düşünceleriniz ve espri anlayışınız nedeniyle sosyalleşmek için iyi bir zaman. Yeni keşifler, hayallerden ya da iç görülerden kaynaklanabilir. Herhangi bir psişik yetenek yükselecek. Aslında, tüm duyularınız her şeyi daha ayrıntılı olarak algılamanıza izin verecek şekilde yükselir. Gelecek odaklı düşünme ve açık fikirlilik aynı zamanda orijinal ve yaratıcı keşiflere de yol açacaktır. Yolunuza gelen bazı heyecan verici haberler veya eksantriklerle ya da başka bir şekilde insanları uyaran bir şansla karşılaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status