Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta yaratıcı enerjinizi kullanmaya odaklanabilirsiniz. Yaratıcı projeler ve girişimler üzerine çalışabilirsiniz. Kalbinize daha fazla bağlı olabilirsiniz ve sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında bu hafta çok anlayışlı ve sabırlı olacaksınız. Sevdiğiniz insanla aranızdaki sorunları bu hafta çözmek için gereken özveride bulunabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken işlere odaklanabilirsiniz. Hatta haftanın başında odaklanmadığınız küçük görevleri ve işleri halledebilirsiniz. Jüpiter Perşembe günü Merkür’e olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu sebeple çok daha çekici ve aktif bir zihniniz olabilir. Fikirleriniz başkalarını tesiri altında bırakabilir. Cuma günü, Mars burcunuza giriyor. Bundan dolayı önümüzdeki haftalarda enerji ve motivasyonunuz artabilir. Daha hevesli ve heyecanlı olabilirsiniz. Hafta içi yeni başlangıçlar, yeni projeler ve girişimler, yeni fırsatlar arayabilir ve yeni bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu önümüzdeki iki yıl boyunca sürecek bir yenilik sürecidir. Hafta sonu, sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve başkalarına yardım edebilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Salı ve Perşembe olacak. Bu hafta işyerinizde veya işyerinizde çeşitli değişiklikler veya yenilikler yaşarsınız. Özel olaylar ne olursa olsun keyifli ya da tatsız olsanız da profesyonel olmalısınız. Kesinlikle meşgul olduğunuz işler için daha sabırlı ve sakin kalmalısınız.

Ruya tabir

Bu hafta, sizi doğrudan ilgilendirmeyen bir takım haberler duyabilirsiniz. Ancak tanıdığınız biriyle bağlantılı bir duygusal veya hoş olmayan haberler ya da olaylar yaşayabilirsiniz. Bu yedi gün boyunca, haftalık bütçenize çok dikkat edin. Harcamalarını kontrollü yapın. Artık bir çocuğa ya da kişisel bir tatil geçirecek genç bir kişiye ya da hayatınızda para sorumluluğunuz olan başka önemli bir olaya para harcamanız gerekebilir. Bazılarınız bir çocuk için masraf yapacak.

Bu hafta her duyduğunuz söze direk kanmayın. Ne yapmanız gerekiyorsa sahip olduğunuz kaynaklara göre ödeyebileceğiniz kadar kendinizi borca sokun. Yalnızlık, hüzün, hoşnutsuzluğun sizi etkileyen ruh halinin olmasına izin vermemek artık önemlidir. Karamsar ruh halinden çıkmalı, sevdiğiniz şeyleri yaparak keyfinizi yerine getirmeye çalışmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status