Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta büyük fikirlere açık olabilirsiniz. Yeni fikirler dikkatinizi çekebilir ve hayatınızda memnun olmadığınız bazı şeyleri değiştirme arzusu taşıyabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde hayallerinize erişmek için ne yapabileceğinizi düşünerek daha çok araştırma yapmanız olasıdır. Ayrıca hayatınızı genişletebileceğiniz yollar hakkında düşünebilirsiniz ve yaşam hakkında daha iyimser bir bakış açınız olabilir. Haftaya oldukça pozitif ve iyimser bir şekilde başlıyorsunuz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, daha pratik olabilir ve uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışarak ileriye doğru yolda ilerlediğinizden emin olmak istersiniz. Cumartesi günü, Venüs iş ve kariyer alanına giriyor ve işlerin tadını çıkarmanın, kendinizi meşgul etmenin yollarını arayacaksınız. Belki bir sınava girmek ya da kursa katılmak söz konusu olabilir. Aşk hayatında ise ilgi görmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda bir dolunay meydana geliyor olacak. Hafta sonu boyunca arkadaşlıklarınızda veya sosyal gruplarla ilgili konularda çalışabilir, tutku duyduğunuz nedenleri takip edebilir veya geleceğiniz için sahip olduğunuz hayallerde ilerlemek için çalışabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla da planlarınız olabilir.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta eğitim, işinizden, yeni ek görevlerinizden, kişisel uğraşlarınızdan ve daha fazlasından iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Bu haftaki çoğu kazanç, banka havalesi veya kredi yoluyla sağlanacaktır. Muhtemelen çoğunuz başka bir yerden para göndermeye veya almaya kararlı olacaksınız.

Bu hafta, planınızı veya fikrinizi değiştirmek veya gerçekleştirmek için önemli bir fırsat olduğunu kanıtlayan hoş bir sürpriz yaşayacaksınız. Şimdi şans oyununda şansınızı deneyebilirsiniz, ancak bunun için çok fazla para harcamanız gerekmez.

Bu hafta, çalışmanızla veya kendi işinizle ilgili bir övgü veya ödülle, yılın başından beri ilgi çeken bir şeyle sizi memnun edecek gelişmeler olacak. Birçok yay burcu akrabaları popüler turistik yerlerdeki hoş bir ortamda seyahat etmeyi planlayacak.

Hafta boyunca başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan biriyle ilginç bir konuşma yapacaksınız. Aile ya da iş hakkında ilginç fikirleri tartışabilirsiniz. Komik ya da sıra dışı bir durum, çok fazla kahkaha ve iyi bir ruh halini doğuracak ve ömür boyu unutulmaz bir anı olarak kalacaktır.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta tılsım olarak tutacak bir şeyler bulacaksınız. Bir şeyin size şans getirdiğini düşünebilirsiniz ve manevi değeri olan bir eşya da olabilir. Bu hafta mesela ekili bir ağacınızın olması sizin için manevi önem taşıyacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status