Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta bir kurum, banka veya başka bir kaynaktan para alacaksınız. Çoğu durumda bu sizi şaşırtacak bir deneyim olacaktır. Bu, daha yüksek ücretle ilgili aramalar için iyi bir hafta olacak, bundan iyi kazançlar bekleyeceğiniz bir projeyi imzalayacak ve daha fazlasını yapacaksınız. Hafta boyunca, aileniz zor, öngörülebilir sonuçları olan stresli bir duruma karşı savunmasız olacaktır. Çatışmanın ne olduğunu veya sorunun ne olacağını söylemek imkansızdır, ancak kendi ailenizde veya yakın akrabalarınızda istenmeyen gerilimler ortaya çıktığında çok dikkatli olun.

Terazi burcu bu hafta seyahat etmek, tatil yapmak ya da turist seyahatine dönmek için iyi zaman geçireceksiniz. Ancak bazılarınız, birkaç hafta erteledikten sonra bu hafta böyle bir yolculuğa çıkabilir. Bu yedi gün boyunca, yakın bir kişinin sağlığı tarafından rahatsızlanacaksınız veya Kova burcu, Terazi veya İkizler burcunda doğan insanlarla olan ilişkiniz hakkında endişeleriniz olacaktır.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, muhtemelen zihinsel çalışmalar için iyi bir zamandır, muhtemelen kendi başınıza daha iyi. Olumsuz düşünme ve yanlış anlamalar nedeniyle planlarınızı ve fikirlerinizi iletmek zorlaşabilir. Evraklarınızı okurken veya toplarken, ayrıntılara dikkat edin. Başkalarının sözlerine güvenmeyin ve kendinize dikkat edin. Her maddenin en kötü tarafını görme eğiliminden kaçının.

Cumadan pazara, kazanmak için rekabet etme tutkusunu getiriyor. Şimdi, hemen hemen her eylem, ister aşkta, ister sporda ister iş dünyasında başarılı olacak. Hoşunuza giden iyi şans, kendi güçlü inancınızdan ve iyi niyetinizden gelir. Bu, kararlı eylemler, önemli kararlar vermek, liderlik etmek ve servetinizi arttırmak için doğru zamandır. Bu, mevcut ilişkilerle çıkmak ve geliştirmek için özellikle iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status