Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta çok fazla davete katılmanız gerekebilir, sosyal yönden bir hayli tempolu bir hafta geçirebilirsiniz. Bazı kutlama ve davetlerle uzun süredir görmediğiniz insanlar ile bir araya gelebilirsiniz. Çarşamba günü meydana gelen Yeni Ay, yeni arkadaşlar edinmek ve mevcut arkadaşlarınız, ortaklarınız ve ailenizle ilişkileri geliştirmek için iyidir. Gideceğiniz yerlerde yepyeni dostluklar kurmanız ve bu dostluklardan çok büyük kazanımlar elde etmeniz olasıdır.

Terazi burcu bu hafta profesyonel ve özel hayatınız uyumlu ve başarılı olacak. Hem iş hem de aile hayatında bu hafta dengeyi rahat bir şekilde kuracaksınız. Bu Yeni Ay, kendinize ve sevdiklerinize iyi bir mutluluk, kalıcı mutluluk ve koruma sağlar. Güç, enerji, organizasyon yetenekleri, keskin bir zihin ve iyi bir hafıza verir. Aynı zamanda etkili arkadaşlar, değerli hediyeler ve saygın insanlar hayatınıza girer.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta yeni araştırmalar yapmaya ve bir şeyler öğrenmeye açık olacaksınız. Yeni bir fırsat aklınızı karıştırabilir. Perşembe gününden cumartesiye kadar, ciddi bir doğaya sahip olacaksınız. Geleceğe dair düşünceler ve tartışmalar sizi endişelendirebilir.

İnsanlara öğrendiğiniz veya keşfettiğiniz önemli bir şey hakkında bilgi vermeye teşvik edebilirsiniz. Etkileşimde bulunduğunuz kişiler kendinizden çok daha yaşlı veya daha küçük olabilir. Aile büyükleriniz ve genel olarak geçmişinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Bu hafta enerjinizi düşüren haberler de gelebilir. Daha olumsuz düşünme ve yanlış anlamalar nedeniyle planlarınızı ve fikirlerinizi iletmek zor olabilir. Evraklarınızı okurken veya toplarken detaylara dikkat edin. Para konusunda temkinli harcamalar yapmanızda fayda var.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status