Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içi sorunlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Bu hafta ailenizi endişelendiren bir sorunu çözmek için diplomatik bir yol bulmanız gerekecektir. Durum hakkında daha iyimser veya farklı bir görüşe sahipsiniz ve bu nedenle evinizdeki atmosferi rahatlatmak önemlidir. Bu hafta beklenmedik haberler, bir toplantıya davet veya arkadaşlarınızla seyahate çıkacaksınız. Bu hafta arkadaşlarınızla olan temaslarınız, çeşitli etkileyici olaylarla veya haberlerle ilgili olarak çok duygusal olacak. Hafta boyunca manipülasyona maruz kalabilir veya bir şekilde bir çocuk veya genç bir kişi tarafından rencide edilebilirsiniz. Hafta içi, kişisel başarınıza bağlı olarak toplama veya sevinç için mutlu bir fırsat getirecektir. Hafta boyunca herhangi bir davetiyeyi reddetmeyin.

Terazi burcu bu hafta 35 yaşın üzerindeki erkekler, kendi mizaçlarının ve sabırsızlıklarının neden olduğu duygusal sorunları yaşayacaklar. Terazi burcunda doğan kadınlar, bir kadının akrabasının veya bir arkadaşının çeşitli sıkıntılarını gidermek için müdahale edecektir. Bu kararı vermeden önce, ek sorun oluşturmamak için seçeneklerinizi iyi düşünün.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya heyecan ve değişim ancak üzücü ve gerginlik potansiyeli getiriyor. Normal yaşam temposu arttıkça, her zaman yetişmek zorunda kalmak konusunda rahatsız edici bir his yaşayabilirsiniz. Zor açıklamalar yapmadan önce iki kez düşünün ve iki kez kontrol edin ve seyahat planları yapın. Bununla birlikte, olayları farklı bir perspektiften görme yeteneğinin artması, orijinal fikirlere ve yaratıcı atılımlara yol açabilir.

Perşembe-Pazar, cesaret, inisiyatif, iyi şans ve başarı getirir. İş anlaşmaları iyi gitmeli ve diğerlerinden, özellikle otorite rakamlarından destek almak kolay olacaktır. Cömert bir ruh hali içinde olmalısınız ve artan popülerliğin tadını çıkarmalısınız. Bu, profesyonel ya da kişisel hayatınızdaki birisini etkilemek için iyi bir zaman. Şimdi başlayan yeni girişimler, özellikle aşk hayatınız için yüksek bir başarı şansına sahip.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status