Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Haziran 2020 – 5 Temmuz 2020)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta, Eğer Terazi burcunda doğduysanız, şu anda sizi rahatsız eden konularda daha fazla netlik arayacağınız bir hafta önünüz var. Öyle ya da böyle karmaşık ikileminize bir çözüm bulursunuz. Bu yedi gün içindeki rüyalar sizin için yararlı olacaktır.

Hafta boyunca mali işleriniz iyi gelişecek. Birçoğu paradan veya iyi bir gelir getirecek bir tekliften memnun olacaktır. Parasal bir yükümlülüğü feshetme fırsatı olacaktır.

Hafta boyunca eski bir projeyi veya taahhüdü bitirmek için zaman ve dikkat göstereceksiniz. Geçmişinizden gelen etkinlikler, çeşitli temaslar ve toplantılar yoluyla tekrar alakalı hale gelecektir. Bu hafta hane halkı sorunlarını, onarımlarını veya iyileştirmelerini çözmek için kullanın.

29 Haziran – 5 Temmuz Haftası terazi Burcu Haftalık Yorumu

Hafta sonu, mülk veya kişisel eşya satın almak veya satmak için iyi bir zaman olacaktır. Sağlığınız bir uzmana bakım, tedavi veya konsültasyon gerektirebilir. Şahsen, sizin için önemli olan birinden övgü veya iltifattan zevk alacaksınız.

Sizinle tanışmasından kurnazca yararlanmaya çalışan bir kişiyi görmezden gelebilirsiniz. Bir kadınla konuşmak, aileniz için önemli bir başarı elde edebileceğiniz bir fikir verecektir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Kadınlar, eşlerinin hatalarının veya sorumsuzluğunun kıskançlığına veya hoşgörüsüzlüğüne eğilimli olacaktır. Erkeklerin sevgi, samimi maceralar ve daha fazla özgürlük arzusu olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status