Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta eski aile sorunlarına veya çözülmemiş vakalara katılabilirsiniz. Aile partnerleriniz arasında evli eşler veya diğer istenmeyen dış müdahaleler arasında duygusal yanlış anlamalar olabilir. Eşinizin ailesi ile de problemler çıkabilir. Bir gencin kişisel veya mesleki sorunlarını çözmesine yardımcı olmak için iyi bir zamanınız olacak. Aşk hayatında, sizin için önemli bir uzlaşma sağlayabileceksiniz. Bu hafta çoğunuzun doğum günü hediyesi veya başka bir kişisel tatil almanız gerekecek. Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir kişinin hayatındaki önemli bir etkinliğe katılacak ya da takip edeceksiniz. Genel olarak, bu hafta, akrabanızdan deneyimsizliğe veya aldatmaya bağlı olsalar bile, evinizdeki çatışmalardan kaçının. Asıl nedeni konuşmak ve aramak çok daha önemli olacaktır.

Terazi burcu bu hafta kendinizi bazı konularda şanslı hissedebilirsiniz. Terazi kadınları, eylemlerinde ve çabalarında şansla ilginç bir hafta geçirecekler. Başarılar, kolaylık, hırs ve azim ile başarıya ulaşacaksınız. Hafta boyunca çeşitli haberler, öneriler ve bilgiler terazi erkekleri gelecekleri için önemli olan şeylerin gelişimi konusunda iyimser yapacak.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, heyecan verici haberler ve uyarıcı konuşmalar getiriyor. Günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde bir sapma yapabilir. Yol boyunca yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Bu, farklı geçmişlerden arkadaşlarınız ile görüşme yapmak için iyi bir zamandır. Sosyalleşme, düşünceyi teşvik eden düşünceleriniz ve kederli espri anlayışınız nedeniyle tercih edilir. Herhangi bir psişik yetenek yükselecek.

Ruya tabir

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu 2019 Yorumu

Cuma gününden Pazar günü ilk hamleyi yapmak ve liderlik yapmak için cesaret ve inisiyatife sahip olacaksınız. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Bu, birini bir tarihte sormak ve içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zamandır. Eğer utangaç iseniz bu, romantizmle temas kurmak ve tutkulu arzularınızı paylaşmak için ideal bir zamandır. Artan karizma sizi sosyal durumlarda daha popüler hale getirecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status